Lucie Borhyová odjela opět do Španělska. Dcera Linda se k ní láskyplně tulila

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Borhyova Lucie
Zdroj: Profimedia

Prázdniny pomalu končí a spousta lidí chce ještě stihnout dovolenou, než začnou jejich klasické povinnosti. Jednou z nich je také známá moderátorka Lucie Borhyová. Ta se svým sledujícím na instagramu pochlubila dovolenou ve Španělsku, kam vyrazila s celou svojí rodinou.


I zprávařka Lucie Borhyová má nárok si vzít občas volno, aby načerpala nové síly. Tentokrát to ale vzala sympatická blondýna pořádně „z gruntu”.

Do Španělska, a rovnou dvakrát

Jak jsme nedávno psali zde, Lucie se na konci června vydala za odpočinkem do prosluněného Španělska, kde si to pořádně užila.

Poté se sice vrátila na skok do Prahy, nakonec ale neodolala a do svého milovaného Španělska ještě odjela, a to i se svými dvěma dětmi.

Krátké video s dcerou

Své fanoušky tak pravidelně zásobuje fotkami z pláže i nyní. A rozhodně se je na co koukat. Sympatické moderátorce to totiž moc sluší.

Včera se dokonce pochlubila krátkým videem, na kterém je zachycena i její dcera Linda. Ta se k mamince velmi láskyplně tulí a je vidět, že spolu mají krásný vztah.

Ačkoliv holčičce není příliš vidět do obličeje, instagramoví sledující její maminky v komentářích okamžitě poznamenali, že je malá slečna své mamince velmi podobná.

„Linduška je vaše menší kopie,“ uvedla sledující Martina. „Kopie krásné maminky,“ uvedla další komentující. „Úžasná maminčina kopie,“ shrnul fanoušek Jarda.

Osmiletou Lindu má Lucie ze svého předešlého vztahu se svým kolegou Michalem Hrdličkou. Rovněž je také maminkou syna Lucase, kterému bude letos 14. Jeho otcem je řecký podnikatel Nicolaos Papadakis.

Zdroj: OnlyU, Instagram, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články