Lucie Bílá ukázala svého tatínka. Oslavil krásné půlkulatiny

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Nextfoto

Lucie Bílá platí za nejlepší tuzemskou zpěvačku, která kdy byla na české scéně. Ještě teď skládá nové písničky, kromě toho se ale stará o svou rodinu a také bydlení. Sama vlastní dokonce divadlo.

Se svým soukromím se nebojí svěřit fanouškům na instagramu. Tam ukazuje nejen to, co dělá, ale také svou rodinu. A prostřednictvím sociální sítě se rozhodla popřát svému tatínkovi, který slaví úctyhodných 85 let.

Zveřejnila snímek s otcem, ten neztrácí radost ze života

„Moudrý, vtipný, zábavný, velkorysý, spravedlivý, milující a námi všemi milovaný. S láskou nosím jeho jméno a denně mu děkuji za svůj život… Dnes je mu nádherných 85 let… Všechno nejlepší, tatínku,“ popřála Lucie Bílá svému otci.

Text doplnila fotografií, na které jsou společna oba dva. Je vidět, že snímek fotila sama Lucie. Oba se na něm usmívají a mají radost, že jsou spolu. Lucie je známá svým úsměvem, který je velmi široký, její tatínek má úsměv o něco menší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

Lucie Bílá se ráda chlubí svou rodinou

Oba ale mají čertíky v očích a nikdo by nepoznal, že je otci již 85 let. Prozrazují to snad jen vrásky na čele nebo kolem očí. Před týdnem zase sdílela snímek se svým synem Filipem, který ten den slavil jmeniny.

Filip už svou matku sice dávno přerostl, ale stále se nebrání společným fotografiím. Však mu to také velmi sluší. V době pandemie koronaviru pomáhal Bílé s divadlem, které dávala dohromady a rekonstruovala. Už nějakou dobu funguje kromě divadla i kavárna, kde si můžete s Lucií Bílou popovídat osobně.

V komentářích u přání k narozeninám se objevila také další blahopřání. Všechna byla ve stejném duchu, kdy fanoušci přejí všechno nejlepší a hlavně to nejdůležitější – zdraví. Však má kolem sebe skvělou rodinu, která se o něj může postarat. Snímek vznikl v Otvovicích, kde Lucie Bílá bydlí.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články