Lucie Bílá se objevila na slavnostním otevření pavilonu goril. Její oversized vesta zanechala dojem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Martin Hykl / CNC / Profimedia

Venku už pár dní řádí podzim. Chladné počasí se projevilo na oblečení lidí na ulicích, a i celebrity už vytáhly své podzimní modely. Jedním z nich se na nedávné akci pochlubila i Lucie Bílá, která se v pražské zoo objevila na slavnostním otevření pavilonu goril.


„V Praze máme tu nejlepší zoo,“ napsala Lucie ve stories na svém instagramu. Nejeden fanoušek by s ní v tomto ohledu souhlasil. Velká část sledujících ale zaměřila pohled spíše na to, v čem Bílá do zoo dorazila.

Zpěvačka už také sáhla do svého podzimního šatníku. Na akci se objevila Bílá v bílém. Konkrétně v obrovské bílé vestě, ve které se skoro celá ztratila. Zima jí ale nejspíš nebyla a na fotografy se usmívala svým hřejivým úsměvem.

Lucie černobílá

Zpěvačka měla tu čest stát se jednou z osob, které slavnostně přestřihly pásku před novým pavilonem. Na jednu stranu jde o událost, která má svou váhu, nikdo ale na tu druhou neočekával, že dorazí celebrity v oblecích a šatech.

Lucie zvolila oblečení vhodně. Rozhodně nebyla k přehlédnutí, netrpěla zimou a kombinací černých a bílých barev nic nepokazila. Přesto vypadala v oversized modelu pro někoho možná komicky.

Pod bílou vestu oblékla hudebnice teplý černý svetr s dlouhým rukávem, společenské černé kalhoty a na nohy obula vysoké kožené boty. A když při jejím proslovu začalo pršet, ředitel zoo Miroslav Bobek jí s radostí podržel nad hlavou deštník.

V chladném počasí rozjasnila den

Lucie Bílá je zpěvačka známá pro svůj široký úsměv. Ten nepohasl ani při slavnostním stříhání pásky. I když tak ve vzduchu bylo spíše chladno, všechny účastníky akce hřálo u srdce. A to nejen díky Bílé.

Otevření nového pavilonu v pražské zoo bylo pro mnohé emotivní. Kromě ředitele zahrady do rukou dostala nůžky ještě herečka Zlata Adamovská, která se stejně jako Bílá usmívala na všechny strany. A nechyběli ani další usměvaví zástupci.

Bílou s Adamovskou doplnili primátor Prahy Zdeněk Hřib, náměstkyně primátora Jana Plamínková, herec Petr Štěpánek, fotbalista Karel Poborský a ministr zahraničí Jan Lipavský. Lucie ale svým outfitem definitivně zanechala největší dojem.

Zdroj: Instagram, Facebook

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články