Lucie Bílá odzpívala koncert s ošklivým zraněním. Přivodila si jej přímo před domem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Profimedia

Lucie Bílá má pro všechny své fanoušky upozornění, které by měli opravdu brát na vědomí: „Buďte na sebe opatrní, nehoda se stane hned,“ tvrdí hned v několika příspěvcích na svém Instagramu. Prošla si totiž zraněním, po kterém si chvíli nebyla jistá, zda bude moci vystupovat na večerním koncertě.

Lucie Bílá každoročně pořádá celou řadu vánočních koncertů. A letošek není výjimkou. Jenomže zranění, které si způsobila, když uklouzla na ledu, jí málem překazilo plány. Ona se ale rozhodla, že pro fanoušky udělá cokoli. Ve videu na sociální síti slíbila, že koncert bude.

Zároveň sdílela i krátký příběh o tom, co se jí přihodilo, a přidala také varování. Nebezpečí na vás totiž podle ní čeká všude a člověk nikdy neví, který krok ho bude bolet. V jejím případě to skončilo ošklivou zlomeninou ramene.

Troška neopatrnosti stačí

„Já vám přeji krásný večer. Dnes a zítra máme v našem divadle recitál s Petrem Maláskem, moc jsem se těšila. A chtěla bych vám říct: Dávejte na sebe pozor. Někdy totiž stačí jenom kousek ledu před domem, trošku neopatrnosti a máte zlomené rameno jako já,“ svěřila se Bílá ve videu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

„Tak mi držte dneska palce a opatrujte se,“ oznámila již včera. Večerní koncert potom zvládla a v následujícím videu slíbila, že i ten dnešní se konat bude, protože by za svými fanoušky klidně přišla i po třech, aby je potěšila. Její pevná vůle a pozitivní myšlení fanoušky dostaly do kolen.

Ukázalo se, že je Bílá bojovnice, která se jen tak nevzdá. Zatímco jiní lidé by s podobným zraněním raději leželi doma a dali přednost pohodlí před náročným koncertem, ona rozhodně nechtěla fanoušky zklamat. A oni jí proto v komentářích náležitě oceňují.

Hlavně se držte!

„Lucko! Posílám moc sil, ať to bolí co nejméně! Opatrujte se a krásný konec roku plný lásky vinšuju,“ přeje jedna ze zaskočených fanynek. Podobná přání dodávají i další sledující, kteří by sice Lucčin koncert vidět chtěli, byli by ale neradi, aby to bylo na úkor jejího zdraví.

„Myslím na vás. Hlavně ať jste brzy v pořádku,“ připisuje někdo další. Je vidět, že fanouškovskou základnu má Lucie obrovskou. S takovou podporou jí jistě bude brzy lépe a příště bude venku chodit ještě opatrněji než kdy dřív.

Naštěstí zlomené rameno nemá žádný vliv na to, jaké zlato má zpěvačka v hrdle, nebo na její milou povahu, díky níž bude i se zraněnou rukou rozdávat večer dobrou náladu všem, kteří se přijdou podívat. Nezbývá než doufat, že bude umělkyně brzy v pořádku.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články