Lucie Benešová si sáhla na hrdinské dno. Na raftu s rodinou předvedla skvělý výkon

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie benesova
Zdroj: Profimedia

Lucie Benešová je herečka, která se jen tak něčeho nezalekne. Přesto jsou ale aktivity, ze kterých má strach, a jde do nich jen proto, aby překonávala sama sebe. A s jednou takovou se svěřila na své sociální síti, kde přiznala, že si sáhla až na samé hrdinské dno.

S rodinou vyrazila Benešová na raftovou plavbu, která byla podle jejích slov snad ještě děsivější, než si dovedla přestavit. Naštěstí ale přežila ve zdraví, a mohla tak s fanoušky sdílet pár fotek, aby si alespoň částečně představili, jaký zážitek byl.

Líto je jí pouze to, že nemá vodotěsný mobilní telefon, nemohla tak natáčet přímo během plavby. I tak ale nějaký ten záznam vytvořila, a k tomu, aby popsala, čím přesně si prošla, jí stačilo pár fotek a vhodně zvolená slova.

Odvážná rodina

„Dneska jsem si sáhla na své hrdinské dno! Já a část mé více nebojácné rodinky jsme se vydali na dobrodružnou raftovou plavbu, kterou jsem bohužel nemohla celou zdokumentovat. Jste totiž pořád ve vodě, v jeskyni nebo skáčete z šílených útesů. A držet mobil není myslitelné!“ napsala Benešová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Dodala, že mají ona i zbytek její rodiny skvělý zážitek, ale také úžeh, protože i přes ochranné helmy, které měli po celou dobu na hlavách, sluníčko proniklo. A na vodní hladinu paří paprsky opravdu silně. I tak to ale podle Lucie stálo za to.

„Pár lidí po cestě i občas vypadlo z raftu, ale náš český šestičlenný tým i s naší odvážnou babičkou Jířou a se skvělým mladým chorvatským kapitánem Mariánem hrdinsky reprezentoval,“ dodala. Nakonec pak ještě připsala: „Tedy řeknu vám, zlaté seriály.“

Velký obdiv

Fanoušci v komentářích před Lucií Benešovou smekají. Řada z nich by si prý na takový zážitek klidně nechala ujít. A ti, kteří mají něco podobného za sebou, vědí, že to není žádná legrace. „Velký obdiv!“ napsala své herecké kolegyni i Tereza Brodská.

„Také jsem byla jako dítě na raftu v Chorvatsku, a dnes na to strašně ráda vzpomínám. Nezapomenutelný zážitek. Hned bych si to zopakovala,“ napsala jedna z fanynek. Lucie s ní souhlasí jen tak napůl, nejspíš by si jízdu dala znovu, na druhou stranu pro ni ale prý bylo možná i jednou dost.

„Krásné fotečky, moc vám tleskám. Jste odvážní a úžasní. Přeji krásnou dovolenou,“ vzkázal Lucii další sledující. S ním se shoduje mnoho ostatních a je vidět, že Luciina oblíbenost po důkazu odvahy jedině stoupla.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články