Lucie Benešová přivítala léto tanečkem u bazénu. Choreografii musí ještě vypilovat, děti se za ni stydí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lucie Benesova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Lucie Benešová přivítala na sociální síti léto. Plavkovou sezónu zahájila ve velkém stylu a opět přitom ukázala, že se za své tělo rozhodně nestydí. To se ovšem nedá říci o jejích dětech, které z maminky a jejího videa prý tolik nadšené nebyly.

V minulosti už mnohokrát Lucie ukázala, že je na své ženské přednosti hrdá. Jak připomíná Blesk, lechtivých scén ve filmech se herečka rozhodně nebojí. A ačkoli ve svém posledním instagramovém příspěvku nejspíš měla v plánu ukázat něco jiného, nejspíš nejednomu muži sklouzl pohled k jejímu vrchnímu dílu plavek.

Léto si vždy užívá naplno

Loni Lucie Benešová předvedla, že nepotřebuje cestovat k moři, aby si užívala léto naplno. I na koupalištích je totiž dost prostoru k tomu, aby se člověk bavil. A letos odstartovala plavkovou sezónu s dětmi na zahradě u bazénu.

Na sociální síti sdílela video, na kterém tančí, předvádí se fanouškům nejprve zepředu, potom pohazuje zadkem, a nakonec ne příliš elegantně skočí do vody za dětmi.

Z videa je vidět její obrovská radost. Kdokoli se na snímek podívá, musí mu být hned jasné, že má Benešová daleko raději léto než zimu. Přesto ale do budoucna má prý na čem pracovat, její děti se za ni totiž údajně trochu stydí.

Parádní léto

Podle Lucie je léto vždy takové, jaké si ho člověk udělá. A ona si ho chce udělat parádní. „Příště lépe vypiluji choreografii, děti se za mě trochu stydí. Že jsem prý trapná nebo tak něco,“ dodala se smíchem herečka.

Většině sledujících ale pravděpodobně choreografie vůbec nevadí, rozhodně se totiž je na co dívat. Ve svých 48 letech rozhodně herečka ještě má na to, aby si zahrála nějaké sexy role ve filmech a seriálech.

I když podle Blesku ona sama tvrdí, že se už cítí spíš na role babiček a nějaké ty košilaté scény by raději přenechala mladším. Pokud to ale bude v rámci slušnosti, rozhodně se podobných výzev nebojí.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články