Lucie Benešová přesvědčila některé své fanoušky, že udělá na kruzích stojku. Šlo jen o kouzlo střihu

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Benesova Lucie
Zdroj: Nextfoto

Lucie Benešová je nejen sympatická herečka, ale taky pořádně veselá kopa. Své o tom ví její sledující na instagramu, které tam baví snad každým svým příspěvkem. Nedávno například předvedla, jakou má ve svých letech úžasnou kondičku. Nakonec se ukázalo, že je všechno tak trochu jinak a šlo jen o kouzlo střihu.

Herečku Lucie Benešovou mohou diváci pravidelně vídat na obrazovkách TV Prima, naposledy hrála v seriálech Dobré zprávy či Pálava. Intenzivně ale také pracuje na druhé řadě (pro změnu „nováckého“) seriálu Co ste hasiči.

Na instagramu se nebojí ani pořádně odhalit

Pokud byste ale krásné blondýny neměli tak říkajíc dost, stačí sledovat její sociální sítě. Zvláště na instagramu je totiž Lucie velmi aktivní.

Se svými sledujícími tam sdílí mnoho svých zážitků. A některé jsou pořádně intimní. Nedávno tak například zveřejnila fotografii, jak si užívá v sauně. Přičemž ji zakrýval jen velmi úzký pruh prostěradla.

Její fanoušci si nemohli nevšimnout, že na to, že za dva roky oslaví 50. narozeniny, vypadá herečka výborně a postavu má opravdu výstavní.

Ukázala, jak cvičí na kruzích

V úterý se navíc rozhodla na svém instagramu pochlubit s tím, v jaké kondici doopravdy je. Na sociální síť tak nahrála video, kde je zachyceno, jak cvičí na kruzích, kde dokonce zvládne udělat i stojku.

„Před Vánocemi je nutné si dát do těla. Ať můžeme pořádně baštit. Pro velký ohlas dávám video, jak jsem dobrá sokolnice,“ napsala Lucie do popisku. „Co myslíte vy? Je to tak, jak to vypadá?“ doplnila trochu tajemně.

Ještě večer kápla manželka Tomáše Matonohy „božskou“. Video, které předtím zveřejnila, bylo totiž sestříhané. Na druhém, neupraveném videu je už jasně vidět, že místo Lucie cvičí na kruzích statný muž.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

„Děkuji vám všem, kteří mi věřili (a že vás bylo dost) a mysleli si, že jsem taková silná fortelná sportovní žena. Ale já jsem byla ráda, že se mi podařilo naskočit na ty kruhy, natož na nich dělat takový divy,“ přiznala se smíchem herečka.

Některé herečka napálila

Pod videem se objevila celá řada komentářů. Někteří uživatelé se přiznali, že na to zkrátka „skočili“. „A já to sežrala i s navijákem, a ještě si říkám: ‚ta je tááák dobrááá‘,“ napsala sledující Dana. „Tak to jste mě dostala. Já vám tak záviděla formu, že jsem si řekla, že musím změnit svůj životní styl,“ přidala se další.

Jiní měli ale už od začátku jasno. „A já si všimla, že při tom veletoči Vám v určité partii něco přebývalo a jinde chybělo,“ vysvětlila jedna ze sledujících. „Já jsem si myslela, že to je chlap,“ napsala fanynka Martina.

Tak či onak, u Lucie Benešové na instagramu se její sledující opravdu nenudí.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články