Lucie Benešová popsala, jak ji Tomáš Matonoha žádal o ruku. Na takovu žádost jen tak nezapomene

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie benesova
Zdroj: Profimedia

Lucie Benešová je za herce Tomáše Matonohu provdaná již téměř dvacet let. V manželství jim to evidentně funguje, protože oba vědí, co obnáší jejich profese.

Tomáš Matonoha je ale svéráz a Lucie se svěřila, jak vůbec jeho žádost o ruku probíhala. Popsala i detaily z jejich svatby, na kterou nikdy nezapomene. Lucii znáte velmi dobře především ze seriálů, aktuálně hraje ve Slunečné servírku Rózu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Ve Slunečné čekejte zvraty, blíží se konec

Seriál ale zanedlouho končí a Lucie prozradila, na co se mohou diváci ještě těšit. „Budou tam různé zvraty, hlavně vztahové. A pozor, bude tam hodně svateb,“ přiblížila. Ona sama si seriálovou svatbu také prožila, když ji o ruku požádal Jan Šťastný jako profesor Kohout.

Udělal to dokonce jen několik minut před samotným obřadem. Ve skutečném životě to ale Lucie tak rychle za sebou neměla. Tomáš Matonoha jako správný chlap vzal celý proces pěkně od podlahy. Nejdříve šel o ruku Lucie požádat její maminku.

„Koupil květiny, přijel za ní a poklekl,“ svěřila se herečka pro ženy.iprima.cz. A jaká byla samotná svatba? „Byla na louce, kamarádi spali ve stanech a tančili jsme do rána,“ vzpomíná Lucie, která se stane za chvíli babičkou. Na první vnouče se těší s celou rodinou.

Přála si vnučku, budou pořádat holčičí party

„Já jsem na ty holčičí party a hrozně jsme si to přály já a moje maminka,“ odpověděla Lucie na otázku, jestli chtěla holčičku nebo chlapečka. Těší se na to, že bude „hlídací babička“. I když na svůj věk vůbec nevypadá, herečka se netají tím, že si nechala pomoci.

„Odhodlala jsem se společně s mojí kamarádkou Dášulou na ufiknutí víček, páč chceme být věčně mladé, a hlavně krásné do toho roku 2022,“ napsala na svůj instagram Lucie a připojila také snímek.

Není jediná celebrita, která se rozhodla nechat se vylepšit, rozhodně je ale jedna z mála, která se tím netají. Na snímku je hned po operaci, víčka má oblepená a jak sama podotkla, nemusí se líčit, protože už modré stíny má. Po zhojení to bude sexy babička, za kterou se její vnučka nebude stydět.

Zdroj: ženy.iprima.cz, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články