Lucie Benešová pokročila s prací na roubence Benešce. Ukázala, kde bude kuchyňská linka a stůl pro 12 lidí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lucie Benesova
Zdroj: Nextfoto

Lucie Benešová si už od loňského září plní svůj velký sen. Tehdy totiž začala se stavbou roubenky v horách. A rozhodně se nebojí přidat ruce k dílu. Není se tak čemu divit, že skoro rok od startu celého projektu práce krásně pokročily.

Roubenka Beneška by měla sloužit především pro odpočinek celé rodiny, která je poměrně široká. Kromě Lucie a jejího manžela Tomáše Matonohy se na dokončení těší také jejich děti.

„Je to takový můj celoživotní sen. Jedná se o klasickou roubenku, která zapadne do prostředí Jizerských hor a bude sloužit jako chalupa pro celou rodinu,“ uvedla před časem pro Život v Česku Lucie.

Vypadá prý děsivě, ale jistě je na sebe hrdá

Lucie se sama do práce na roubence výrazně zapojuje. Podle jejích slov jí jde skvěle například malování, kterého už má za sebou spoustu. Svým vzhledem by prý teď ale sledující spíše vyděsila.

„Mám na sobě tepláky, tričko a kostkovanou košili, jsem odlíčená a vypadám děsivě. Prostě jako ženská na chalupě,“ zasmála se v rozhovoru pro Super.

Už se těší, jak to rozjede

Benešová pravidelně informuje o novinkách na své sociální síti, kde se také nedávno pochlubila krátkým videem. „Vylili jsme betonem podlahy a jdeme na to!!! Teď začíná konečně i pro mě realizace jak se patří a to mi věřte, že to rozjedu,“ napsala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Sledujícím ukázala, kde bude v roubence kuchyňská linka a pochlubila se tím, že už mají na zdi přidělanou televizi. Součástí místnosti bude velký stůl pro 12 lidí. Na závěr videa pak herečka dodává, že vše je samozřejmě vyráběno s láskou.

Lucie si dává záležet na každém detailu. Obklady prý vybírala několik hodin, než se rozhodla. Je vidět, že si chce velkou část věcí opravdu na novém bydlení vyřešit sama. Ono je sice hezké někomu zadat zakázku, když ale na domově pracujete vy sami, nakonec se vám v něm bude bydlet přece jenom lépe.

Zdroj: OnlyU, Blesk, Prima Living, Super, Instagram,  Život v Česku

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články