Lucie Benešová je hotová psí máma. Podívejte se, jaké roztomilé pejsky má doma

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
lucie benešová
lucie benešová

Hvězda seriálu Slunečná je velkou psí fanynkou. Herečka Lucie Benešová si nedávno pořídila nový psí přírůstek. Nejedná se o žádného pejska z prestižního chovu, ale o kamaráda, kterého našla v útulku.

Herečka Lucie Benešová má sice velkou rodinu, ale vypadá to, že jí to nestačí. Důkazem toho je fakt, že kromě dvou společných dětí, které má s hercem Tomášem Matonohou, adoptované dcery, a ještě syna z předchozího manželství, má herečka velkou slabost pro psy.

Pes jako nezbytná součást rodiny

Plavovlasá herečka se teď rozhodla, že s nejmladší dcerou Larou zachrání nějakému pejskovi z útulku život. Adoptovali si tak roztomilého čtyřletého voříška Bárníčka.

Toho nejspíš někdo vyhodil, a on tak rozhodně neměl jednoduchý život, než se dostal do spolku pro ochranu zvířat. Herečka dodává, že si ho ihned zamilovaly.

Pro Benešovou je pes odmalička nezbytný životní parťák. Spíš než na tom, aby měl pes papírově doložený původ, si zakládá na tom, aby pejsky zachránila a umožnila jim tak strávit hezký život.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Každé z dětí herečky má svého pejska, ať už brabantíka Otíka, voříška Potu, kterou si dokonce přivezli z řeckého ostrova Thassos, kde ji zachránili, anebo nově dalšího voříška Barneyho.

Na pomoc si zavolala odborníky

Vypadá to, že ten se do psí smečky začlenil rychle a zřejmě mu ani nevadí chladné zimní počasí. Pejsek vypadá mnohem šťastněji než v útulku a i herečka vedle něj září. A z jejího dobrého činu jsou nadšení nejen fanoušci, ale i herecké kolegyně.

Přestože Lucie své děti vede k tomu, aby se o pejsky dobře staraly, sama ví, že péče o čtyřnohé mazlíčky není vždycky jednoduchá. I proto se v roce 2019 s pejskem Otíkem a kočkou Emilkou přihlásila do pořadu Kočka není pes.

Otík byl podle jejích slov hysterický pes, který i přes svou malou výšku na každého štěkal, a navíc před návštěvami očůrával i věci v domácnosti.

S malým brabantíkem jí radil známý psí psycholog Rudolf Desenský a s kočkou, která byla u nich doma jen pár měsíců, zase kočičí psycholožka Klára Nevečeřalová. Výchova zvířat není nic jednoduchého a usměvavá herečka se o tom sama přesvědčila.

Autor: Barbora Turková


Související články