Lucie Benešová drží v náručí svou dceru jako před 9 lety. Svým bizarním nápadem baví fanoušky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie benesova
Zdroj: Profimedia

Lucie Benešová baví fanoušky na Instagramu různými fotkami. Přitom se jim také svěřuje s tím, co ji baví, co má ráda a jakou má právě náladu. Předvánoční čas je jedním z jejích oblíbených období a zdá se, že nejraději si ho užívá se svou dcerou Larou.

Je jasné, že děti se na Vánoce těší. Pro rodinu je to ale mnohdy stres a řada povinností. S tím si ale Benešová nedělá hlavu. Přiznala se, že je toto období jedním z jejích oblíbených. Ale od doby, co má děti, je to dvakrát taková radost.

Luciina dcera Lara se jako každá dívka v jejím věku na Vánoce těší. S maminkou sdílí veselou náladu, vánoční atmosféru a také tak trochu šílenství, které se projevuje třeba bláznivými nápady a fotkami. Benešová se totiž pro fanoušky rozhodla nafotit netradiční sérii vánočních snímků.

S malou v náručí

Jako první sdílela herečka fotku, na které je v červených šatech a její tehdy ještě malá dcerka je oblečená do vánočního kostýmku. Benešová drží své miminko v náručí, usmívá se a je jasné, že jednou taková fotka bude milou vzpomínkou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

A to se také podle jejích slov stalo. K příspěvku totiž připsala: „Pinkla mi dneska ráno krásná předvánoční vzpomínka s dcerkou Larou přesně před 9 lety. Čas nám letí jako bláznivý… Až přijde ze školy domů, zkusím, zda ji ještě takhle unesu.“

Sledující začali okamžitě připisovat, jak to tehdy herečce slušelo a jak krásně její dcerka za tu dobu vyrostla. Málokdo z fanoušků si myslel, že se za pár hodin objeví na sociální síti herečky fotka velmi podobná, jenom ze současnosti.

Pořád ji uzvedne

Druhá fotka fanoušky rozhodně pobavila. Lucie se totiž pokusila na ní přesně napodobit to, jak svou dceru tehdy držela v náručí. Jenomže Lara se zatím hodně vytáhla, takže když ji zvedla herečka do vzduchu, sotva se obě do snímku vešly. Nakonec se ale povedlo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

„A pokračování!!! Tak jsme vzpomínku po 9 letech dotáhly do dnešní reality. Za dalších devět let se zase vyfotíme. Vydržte a počkejte si,“ zasmála se Benešová nad snímkem, kde v červených šatech drží Laru, která dokonce našla vánoční čepičku podobnou té, kterou měla jako miminko.

„Teda Lucie, to není možný, 9 let?? To, že kočička vyrostla z kouzelné holčičky v úžasnou slečnu, beru. Ale vy jste stejně perfektní jako dřív. Jak to??“ ptá se závistivě jedna z fanynek. Stejně tak podporují šílenou fotografii i další lidé, a předvánoční pohodu v rodině Benešové tak doplní jen milé vzkazy od fanoušků.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články