Lucia Siposová má cikánskou duši a tuláctví v genech. V dětství se za to styděla, nyní to považuje za dar

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Lucia Siposova
Zdroj: David Kundrát/Czech News Center / CNC / Profimedia

Jednou z hvězd seriálu Černé vdovy je slovenská herečka Lucia Siposová. Její temperament je dán cikánskou duší a jak sama říká, považuje to za velký dar.


Aktuálně mohou diváci tuto nezkrotnou herečku vídat v druhé sérii krimikomedie Černé vdovy, kde hraje po boku Jany Plodkové a Jitky Čvančarové.

Nezkrotná workoholička

Natáčení si Lucia velmi užívala a vzpomíná i na chvíle, kdy je štáb prosil, že teď už mají být vážné.

„Někdy jsem byla i smutná, když jsme nějaké scény dotočily, a říkala jsem: Holky, toto se už nikdy nezopakuje, už to znovu nezažijeme. Já chci ještě jednou! Nechtělo se mi z toho absurdního gangsterského světa ven,“ zavzpomínala v rozhovoru Lucia.

Kromě natáčení filmů a seriálů stíhá tato půvabná žena vést navíc vlastní kabaret.

„Red Cat Cabaret je mé dítě, potřebuje mě nejvíc. A já za něj cítím odpovědnost,“ říká herečka s tím, že pendlování mezi Čechy a Slovenskem, kde kabaret sídlí, je někdy náročné.

Pomáhá jí k tomu však její temperament a to, že je od přírody tulačka. Minimálně ji tak prý nazývala její babička. Ostatně tuláctví má tak trochu v genech.

Je vděčná za cikánskou duši

Herečka v rozhovoru pro iDNES uvedla, že jí přijde vtipné, když se někdo označuje za „čistého Slováka“.

„Z otcovy strany mám cikánsko-maďarské kořeny, z máminy moravsko-slovenské, ale máme v rodině i Araby, Židy a Čechy a dva z mých pradědů přišli až z Argentiny, což by mimochodem mohlo být vysvětlení mé vášně pro argentinské tango,“ uvedla herečka ke svým kořenům.

Jako malá se prý styděla za své cikánské kořeny, ale nyní považuje svou cikánskou duši za dar, protože jí to dodává jinakost.

Svou rodinu považuje za dar a dodává jí prý stabilitu. Svého otce Gejzu nazývá malým Al Caponem. Sama herečka má však v životě zatím na partnery smůlu.

„Pocházím z rodiny, která vždy fungovala, a myslím, že bych uměla být perfektní manželka,“ směje se herečka paradoxu, že sama rodinu nemá.

Dokonce ve zmíněném rozhovoru přiznala, že nikdy neměla standardní vztah, a nemá tedy moc zkušeností. I přesto však rozhodně neztrácí chuť do života.

„Často mi lidé říkají, že jsem plná života. Přemýšlím, kde beru tu chuť žít a sílu. Nevím, od malička jsem prostě ráda na světě, beru to jako obrovské dobrodružství, příležitost a dar,“ vysvětlila svůj pozitivní přístup.

Zdroje: iDNES, OnaDNES

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články