Luba Skořepová své milence ani nedokázala spočítat. Jednoho dokonce nastěhovala do bytu k manželovi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
luba skorepova
Zdroj: PETR_NOVOTNY / CNC / Profimedia

Luba Skořepová podle svých slov milovala divadlo víc než kteréhokoli muže ve svém životě. A podle toho, co sepsala ve své knize, jich nebylo právě málo. Herečka, kterou řada lidí uznávala za její umělecké nadání, se za své vztahy nikdy nestyděla, i tak ale mnohé možná překvapilo, jak si ve střídání partnerů vedla.

Otevřenou knihu milenců sepsala Luba až v pozdním věku. Přiznala se v ní, že skoro každému ze svých partnerů byla nevěrná. Podle Aha! dokonce Luba potvrdila, že si jednoho ze svých milenců nastěhovala do domu, ve kterém žila společně se svým mužem.

Sama herečka přiznává, že mužů měla tolik, že by je nedokázala spočítat na prstech rukou. Milovala především mladíky, nejraději měla hubené, o mnoho let mladší muže, kteří jí prý sami skákali do náruče. O tom všem promluvila v knize, která dokazuje, že se Luba opravdu nebála promluvit o svém soukromí.

Všechny až na jednoho opustila ona

Luba byla nelítostná. Většinu mužů, se kterými si něco začala, nemilosrdně opustila už po krátké době, u některých dokonce hned na začátku tušila, že pro ni budou pouze pobavením. „Všechny muže jsem opustila já. Dodnes si ale pamatuji tu bolest z rozchodu, kterou jsem prožila někdy kolem čtyřiceti nebo padesáti. To už si nepamatuji. Jen tu bolest cítím dodnes,“ svěřila se Blesku.

„Tehdy jsem jela svým trabantem na zahrádku trhat višně a cestou mě stopnul mladý voják. Nabídl se, že mi s višněmi pomůže, a vznikla z toho láska jako trám. Jenže po čtrnácti dnech mi oznámil, že musí odjet za svou snoubenkou,“ objasnila, co se tehdy stalo.

Vdaná byla Skořepová dvakrát, ani v jednom případě to ale nevyšlo. I tak ovšem těsně před svou smrtí v roce 2016 tvrdila, že na svého prvního manžela vzpomíná s láskou každý den. Rozvedla se s ním poté, co po potratu zjistila, že už nikdy nebude moct mít děti. On to nakonec neunesl a po rozvodu s herečkou spáchal sebevraždu.

Nevěrná každou chvíli

Podle Aha! netajila Luba své milence ani před svými partnery. V jednu chvíli dokonce jednoho z nich nastěhovala do domácnosti, kde žila se svým druhým manželem, dramatikem Pavlem Hanušem. Tomu prý byla nevěrná často, přesto ho ale dlouho nechtěla opustit.

„Každou chvíli jsem mu byla nevěrná, ale ctila jsem jeho spisovatelskou vášeň. Proto dostal pokoj sám pro sebe, aby měl klid na tvorbu. Ale asi to moc nešlo, protože jsem si do našeho bytu nastěhovala svého milence a on byl nucen jeho přítomnost snášet,“ zavzpomínala.

Luba zemřela v prosinci roku 2016. Česko přišlo o velkou filmovou a divadelní legendu den před Vánoci. Herečka za sebou ale kromě zlomených srdcí zanechala také řadu významných rolí a fanoušci na ni budou vzpomínat ještě dlouhé roky.

Zdroj: Krajské listy, Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články