Liv Tyler měla jako malá do sněhurkovského vzhledu daleko. Její fotografie z dětství vámi otřese

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
liv tyler
liv tyler

Hvězda Armageddonu a Pána prstenů Liv Tyler je přirozená kráska, jejíž vzhled by jí mohla každá žena závidět. Sněhurkovská pleť a dlouhé tmavé vlasy z ní dělají idol mnoha mužů. I Liv však měla období, kdy vypadala jako ošklivé káčátko.

Je neuvěřitelné, že Liv letos v létě oslaví 44. narozeniny. Zub času se na této herečce nepodepsal, naopak. S přibývajícím věkem je krásnější a krásnější.

Od čtrnácti modelkou

Liv je známá i skrze své slavné jméno, které má po otci, frontmanovi skupiny Aerosmith Stevenovi Tylerovi. Toho poznala, až když jí bylo deset let.

Její matka totiž nechtěla, aby se o ní Steven staral, protože byl drogově závislý. Vychovávala ji tedy se svým přítelem. Až když Liv dosáhla dvanácti let, vzala si otcovo jméno.

O dva roky později se začala věnovat modelingu. Brzy jí však došlo, že tento svět není pro ni, a začala tak pokukovat po herectví.

Zdroj: Profimedia

Zahrála si v klipu skupiny Aerosmith

První menší roli si střihla rovnou v otcově videoklipu k písni Crazy. Na výsluní ji dostal až film Svůdná krása z roku 1994, kde ztvárnila hlavní roli.

Pak přišel megahit Armageddon. Hraní vedle takových hvězd, jakými jsou Ben Affleck a Bruce Willis, pro ni bylo splněným snem. S Affleckem si později zahrála ještě ve snímku Táta na plný úvazek.

Nejen fanouškům Tolkienovy trilogie Pán prstenů se zapsala do povědomí jako krásná elfka Arwen.

Maminka na plný úvazek

V současnosti se věnuje charitě, aktivismu a především svým třem dětem.

Její nejmladší dcera má krásné světlé kudrnaté vlásky, což se o její mamince říci nedá. V raném věku totiž nosila účes na kluka, který z ní zbytečně dělal ošklivé káčátko. Účes podle kastrolu jí opravdu nesedl.

Jak Liv rostla, nechala jí maminka delší vlasy a ofinu. Ke krátkému účesu se na konci devadesátých let vrátila, ale co si budeme povídat– dlouhé vlasy jsou u Liv to pravé ořechové.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články