Linda Rybová nesnáší natáčení erotických scén se svým manželem. Jejich poslední společný seriál byl ale výjimkou

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Rybova Linda
Zdroj: Profimedia

Filmové natáčení může být občas pořádná řehole. Mezi neoblíbené herecké disciplíny patří například i erotické scény. Vyprávět by o tom mohla Linda Rybová. Ta si je nedávno „užila“ rovnu ve dvou svých projektech. V jednom případě i se svým vlastním manželem.

Herečka Linda Rybová se na poli českého showbyznysu pohybuje už pěknou řádku let. Ve svém prvním filmovém snímku se objevila, když jí bylo pouhých 14 let. Už tehdy ale věděla, že právě tento obor bude pro ni ten pravý.

Nyní je více než evidentní, že se tehdy opravdu nespletla. Už více než 30 let ji diváci mohou vídat jak na televizní obrazovce, tak na divadelních prknech.

Erotické scény nejsou nic pro ni

Ačkoliv je krásná blondýnka v oboru už tak dlouho, na jednu věc si přece jen nikdy nezvykla. Tou jsou odvážné či přímo erotické scény.

Jako umělkyně si je sice vědoma, že i tato část života patří do filmových scénářů, nikdy jí jejich realizace ale žádnou radost nečinila.

„Já jsem strašlivě stydlivá. Strašně se bojím a necítím se svobodně,“ přiznala se představitelka Blanky z Ulice v nedávném rozhovoru pro iDNES.

Ve filmu sice občas nějakou tu žhavější scénu měla, nikdy v ní ale nebylo tak říkajíc „nic vidět“.

„Je fakt, že jsem se nikdy před kamerou nesvlékala, čímž nekritizuju herečky, které to dělají, ale já jsem na to extrémně citlivá a musím říct, že to oceňují i moje děti,“ vysvětlila.

Kolega ji neustále rozesmíval

V letošním roce se jí dokonce stalo, že musela odvážné scény absolvovat rovnou ve dvou svých seriálech. Jak ale vysvětlila, tentokrát ji to příliš nevadilo. Dost jí totiž pomohli její herečtí kolegové.

V novém seriálu Zákon vlk si jejího manžela zahrál herec Jan Vondráček, kterého mohou znát diváci například coby vyšetřovatele ze seriálu Černé vdovy. Rybová si jejich vzájemnou spolupráci nemohla vynachválit.

„I když jsme spolu měli erotické scény, ze kterých jsou herci vždycky nervózní, Honza dělal vtipy a já se smála. Nikdy jsem se u takových scén nedokázala smát, jsem z nich vždycky na nervy, tentokrát jsem tolik nebyla,“ pochlubila se serveru  iDNES.

Divočina s manželem

V komediálním seriálu Revír si jejího partnera zahrál pro změnu její životní partner a manžel David Prachař. Herečka z toho nebyla úplně nadšená. Se svým manželem totiž hraje spíše nerada, obzvláště pak erotické scény. Tentokrát jí to ale vůbec nevadilo. Celý seriál je totiž velkou nadsázkou.

„Tyhle erotické scénky jsou tak moc ujeté a posunuté za hranice běžnosti, že to všechno odlehčilo,“ vysvětlila Rybová Novinkám.

„Některé scénky byly tak absurdní, že to vlastně byla velká zábava. Opravdu nesnáším točit milostné scény, protože se velmi stydím. Ale tady jsem se fakt bavila a na stydění před kamerou zapomněla,“ doplnila populární herečka.

Zdroj: iDNES, Novinky

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články