Linda Rybová byla 10 let vegetariánkou. Pak si její tělo o maso samo řeklo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Linda Rybova
Zdroj: Nextfoto

S hercem Davidem Prachařem vychovává Linda Rybová tři děti. Je sice vynikající herečkou, musí se ale také umět ohánět v domácnosti. Podle manžela Linda skvěle vaří a rodině připravuje pět jídel denně.

Když vaří David, je to prý pro děti velký zážitek. Jak prozradil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, k plotně se totiž postaví jednou za 10 let. Zato jeho žena vaří několik jídel každý den a podle rodiny je vynikající kuchařka.

V kuchyni ráda experimentuje

Už v roce 2017 Linda prozradila, že ji baví nejen vaření, ale především vymýšlení nových kombinací a hledání neznámých chutí.

„Dělám dokola stále ty stejné věci, které mají děti rády, to mě moc už nebaví. Ale baví mě experimentovat, spojuju různé chuti a většinou mi to vyjde. V podstatě vařím podle intuice jako chlap,“ citoval její slova server Aha!

Tehdy se herečka také svěřila, že miluje sladké. Je jí údajně trochu líto, že to na ní je vidět, dávno se s tím ale smířila. Kromě vaření tak také často doma upeče nějaký dezert, který si pak celá rodina pochvaluje.

Zkoušela vegetariánství

Linda kdysi bývala vegetariánkou. „Vegetariánkou jsem byla z etických důvodů skoro deset let. Bylo to v době, kdy ještě nebyla možnost koupit si bio maso nebo chodit na trhy,“ říká.

Maso začala opět jíst, protože si o to její tělo samo řeklo. „Skončila jsem s tím v sedmém měsíci těhotenství, kdy jsem dostala na maso chuť,“ dodala k vegetariánství Blesk.

Pro Lidovky pak doplnila, že dlouho byla jejím kulinářským vrcholem bramborová kaše z pytlíku, a to právě proto, že v ní nebylo maso, byla rychlá a snadná. S dětmi se ale vařit naučila a dnes je na to náležitě hrdá.

„Vařím ráda, ale někdy je to holt otrava, když v kuchyni strávíte delší dobu a děti to pak nejedí. Ale vždycky jsem měla ráda dobré jídlo, na to jsem hrozná princezna,“ řekla v roce 2013 Rybová v rozhovoru pro iDNES.

A podobně to má podle všeho i dnes. Dobré jídlo miluje a v kuchyni ráda tráví čas. Občas ale zkrátka narazí na situaci, kdy někdo její jídlo neocení a to ji zamrzí stejně, jako by to zamrzelo každého z nás.

Zdroj: Prima ženy, Aha!, Blesk, Lidovky, iDNES, Novinky, 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články