Líná Peggy ze seriálu Ženatý se závazky je ve skutečném životě akční člověk milující úklid

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Katey Sagal
Zdroj: Profimedia

Máte rádi komediální seriál Ženatý se závazky? Pak si jistě dobře pamatujete na postavu Peggy Bundové, která se zapsala do povědomí fanoušků vyčesanými zrzavými vlasy, bizarním stylem oblékání a tak trochu lenivou povahou. Jaká je ale herečka Katey Sagal ve skutečnosti a jak se do dnešního dne změnila?

Herectví se Katey věnuje dodnes. Za seriál Ženatý se závazky byla čtyřikrát nominována na Zlatý glóbus, nakonec ho ale získala za roli v seriálu Zákon gangu. Kromě toho si zahrála také v seriálu Shameless nebo nadabovala postavu Leely v animovaném seriálu Futurama, píše Expres.

V reálném životě jí lenost nic neříká

V seriálu Ženatý se závazky je postava Peggy spíše lenivá, věčně bez energie, v reálném životě je ale herečka prý doslova posedlá úklidem. Katey je potřetí vdaná a má 4 děti. Podle serveru InStory jí práce v domácnosti dělají radost.

I v dalších ohledech je ale úplně jiná než její seriálová verze. V oblékání například vyznává jednoduchost. A co se týče jejího šíleného účesu, paruka byla údajně jejím vlastním nápadem, aby se postava Peggy stala ještě o něco zajímavější.

I po letech vypadá skvěle

Katey Sagal se věnuje především herectví a dabingu, málokdo ale ví, že si také ráda zahraje na kytaru, píše Expres. Dokonce se prý doprovází zpěvem. Živit by se ale v tomto oboru nechtěla.

Dnes je herečce 69 let. Stále vypadá skvěle a v podstatě se zase tak výrazně vzhledově nezměnila. Většina fanoušků by ji bez problémů poznala. I když si, jak píše Super, prošla v životě například závislostí na alkoholu, dnes žádné problémy nemá.

Nadále se věnuje své práci, která ji velmi baví, do toho se stará o domácnost a tráví čas se svou rodinou. Do důchodu se zatím podle všeho ještě nechystá. Kdo ví, jakými rolemi nás ještě překvapí?

Zdroj: InStory, Super, Blesk, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články