Libuše Rohlíčková je konečně šťastná po boku třetího manžela. Už se jí ani nezdají noční můry o Janu Přeučilovi, který je jejím tchánem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Libuse Rohlickova s rodinou
Zdroj: Profimedia

Libuška se jako tanečnice dostala do muzikálů a seznámila se tak se svým prvním manželem Danielem Hůlkou. Manželství ale nevydrželo a Libuška našla útěchu po boku dalšího známého muže, Josefa Vojtka. Ani tento vztah nedopadl dobře a o to více si teď bývalá tanečnice váží svého třetího manžela Zdeňka Rohlíčka. A už se ani nebojí svého tchána, o kterém se jí zdály noční můry.

Libuška již několik let není vidět na prknech, co znamenají  svět, a věnuje se své nové profesi kosmetičky.

Tanec jí nechybí

„Ze začátku to samozřejmě bylo těžší a měla jsem pořád tendenci se nějak hýbat, ale po čase jsem si odvykla a teď už si moc neumím představit, že bych měla tančit na jevišti. Občas se zajdu podívat na kolegy, ale z mojí generace jich tam už moc nezbývá,“ prozradila pro server Kafe.

U tance přece jen zůstala, a to prostřednictvím své malé dcery Ely, která se věnuje baletu a street dance.

Syn Matyáš, kterého má se zpěvákem Pepou Vojtkem, by prý byl také dobrým tanečníkem, ale dal přednost basketbalu.

Rozvody se na ní podepsaly

Cesta za aktuálním štěstím ale byla velmi trnitá. Její rozvod s Danielem Hůlkou nebyl příjemný, ale horší byl rozpad manželství s Josefem Vojtkem.

S ním měla Libuška tehdy tříměsíční miminko, když ji upustil kvůli její kamarádce Jovance.

„Byla to pro mě opravdu hodně drsná doba. Nikomu bych to nepřála. Máte malé dítě a myslíte si, že máte i milujícího manžela, ale naprosto se vám všechno zhroutí. Nedokázala jsem to pochopit, nejhorší bylo to, že odešel za mou nejlepší kamarádkou. Byla to šílená podpásovka, ale já kvůli synovi musela fungovat,“ vzpomínala v pořadu Lucie, postrach celebrit.

Oba rozvody se na ní podepsaly, druhý samozřejmě mnohem více, ale vztahy mezi partnery se nakonec urovnaly.

„Jsem šťastná za to, jaké máme vztahy, ale není to tak, že bychom spolu chodili na kafe. Pepa je opravdu vzorný otec. Když slyším své kolegyně, jak se k jejich dětem chovají otcové, kteří je opustili, tak si Pepy vážím. K dětem je opravdu velmi štědrý,“ prozradila Libuška minulý rok deníku Blesk.

I přesto, že se vztahy srovnaly, zanechaly rozvody na jejím zdraví šrámy. Když pak ve čtyřech letech byla synovi diagnostikována cukrovka 1. typu, bylo to na bývalou tanečnici už moc a začala mít panické ataky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zdeněk Rohlíček (@rohlicekzdenek)

Přeučila se bála

Své štěstí našla Libuška až po boku třetího manžela, se kterým se přestěhovala do domu do Říčan, kde už předtím dvanáct let žila.

„Dům, který nepotřeboval žádnou rekonstrukci a mohli jsme se sem hned nastěhovat, nestál ani deset milionů. Nechceme říkat přesnou cenu, ale rozhodně to bylo méně. Přitom domy, co se tu teď staví, pod deset milionů už neseženete, vlastně i těch deset je málo,“ prozradila spokojeně pro server Expres.

Jejím manželem je syn Evy Hruškové, který se herectví sám věnuje, ale během pandemie koronaviru se nebál vzít i jinou práci.

Z Libušky se tímto manželstvím stala snacha Jana Přeučila, kterého si velmi oblíbila. Jako malá se ho ale prý bála.

„Když jsem byla malinká, měla jsem strašidelné sny a on v nich hrál. Nevím, z jakého důvodu jsem z něj měla jako malá strach, ale o to víc je to paradox nyní. On je báječný člověk a dnes se tomu musím smát, že jsem se ho jako malá bála,“ přiznala v rozhovoru pro iDNES.

Z tchána už strach nemá a je mu vděčná, že přijal za vnuka i jejího syna Matyáše a nedělají s manželkou Evou žádné rozdíly.

Zdroje: Expres, Kafe, Blesk, Aha!, iDNES, Instagram 

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články