Libor Bouček je dvojnásobným otcem. Může za to velká oběť Sparty

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Libor Boucek
Zdroj: Profimedia

Libor Bouček je velký fanoušek Sparty, to není žádná novinka. Novinkou však je, že se stal dvojnásobným otcem a na silvestra přivítal s manželkou dceru. A mohla za to, představte si, Sparta. Respektive se Sparta kvůli porodu obětovala.

Liborovi jeho zápal pro hru nemůže nikdo odepřít, protože fanoušky v O2 aréně pravidelně hecuje, aby byli hrdí na to, že jsou Pražáci, a zve je na showtime.

Jedině Sparta

„Mým snem je vyrazit se synem na sparťanské finále,“ prozradil moderátor v rozhovoru pro HC Sparta.

Není však fanouškem pouze hokejové Sparty, ale i té fotbalové. Chodí na její zápasy a nemá problém se dostat do sporu se slávistou, když se blíží derby.

Jako tomu bylo před lety, když v roce 2016 probíhalo derby a moderátor zavolal Pavlu Novotnému, fanouškovi Slavie. „My jedeme na titul,“ řekl Novotný, čímž moderátora rozesmál.

Libora také zajímalo, zda se fandění Slavii dědí jako u sparťanů, nebo to bylo vnuknutí.

„Já jsem se narodil jako chytrý chlapeček. Tatínek byl a je velký slávista. A od té doby nesu kříž,“ prozradil Novotný.

Moderátor je však, co se derby týče, jinak rozumný a nemá problém se stavit za svými kolegy slávisty. Jak můžete vidět například na této fotce, ačkoliv je zarytý sparťan, postaví se vedle slávistů Davida a Jakuba Prachařů nebo Ondřeje Pavelky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Libor Bouček (@liborboucek)

Sparta to udělala schválně

Málokoho by ale napadlo, že na Spartu svede dokonce i porod manželky. Na silvestra totiž hrála Sparta proti Olomouci a moc toho neuhrála.

Jako správný fanoušek ale Libor Bouček jejich prohru dokázal přeměnit ve velké osobní vítězství.

„Děkuji hokejistům Olomouce, že jejich nadšení přeneslo se na ženu z Olomouce a vznikla ještě větší věc. Děkuji Spartě, že to Olomouci umožnila. Výjimečně,“ napsal k dlouhému děkovnému příspěvku na instagramu, ve kterém informoval o narození dcery.

Je vidět, že i malá holčička má jasno, jaký znak bude na oblečení nosit, a může mít jen radost z toho, že Sparta je i tenisová, takže nebude muset hrát hokej ani fotbal.

Zdroje: YouTube, HC Sparta, iSport, Frekvence, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články