Letní vibrace podle Daniely Peštové. Květovaným sakem ohromila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
daniela peštová
Zdroj: Nextfoto

Summer vibes. Přesně tak znělo téma setkání módních hvězd v rámci akce, kterou si připravil jeden ze slavných časopisů. A modelka Daniela Peštová, která nemohla na události chybět, rozhodně neponechala nic náhodě. Nějaké ty „letní vibrace“ rozhodně se svým barevným outfitem fanouškům poslala.

Peštová si od společenské události slibovala hodně. A podle toho, jak radostně se pochlubila později na instagramu s fotkami svým fanouškům, se většina jejích očekávání naplnila. Celou akci si naplno užila, a aby o nic nepřišli ti, kteří ji nemohli vidět naživo, poslala jim alespoň pár snímků přes sociální síť.

Úsměv sympatické modelky potěšil fanoušky i fanynky, kteří za odměnu Peštové dopřáli řadu srdíček. Daniela tak opět ukázala, že ve světě módy se rozhodně ještě nějaký čas neztratí a že si práci modelky udržuje opodstatněně.

Netradiční setkání a oslava léta

„Oslavit příchod léta a radost ze setkávání. Udělat si tak trochu netradiční pondělní dopoledne a začít týden o něco příjemněji. V Národní galerii jsme se dnes setkali, abychom toto vše sdíleli u jednoho stolu,“ napsala Peštová ke své fotografii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Ukázala fanouškům, jak si v rámci tématu summer vibes oblékla bílé kalhoty a halenku, přes kterou přehodila sako se zelenomodrým květovaným vzorem. S hnědou kabelkou v ruce a rozpuštěnými vlasy vypadala skvěle a její úsměvy napovídají tomu, že si akci užila na sto procent.

Pozitivní energie z Peštové doslova čiší. A že miluje léto a ráda vyrazí ven v lehčím oblečení? To je vidět na první pohled. Peštová tak na setkání módního časopisu předvedla skvělý vkus a rozhodně patřila k těm, které se blýskly dokonalým a nezapomenutelným modelem.

Žena, které sluší všechno

Fanoušci pod fotografiemi Danielu Peštovou chválí a milé komentáře přibývají po tunách. Řada sledujících se shoduje na tom, že lepší letní oblečení nemohla modelka zvolit, většina žen pak chválí především výběr saka, který byl podle jejich názorů bezkonkurenční.

„Jste kočka, jste kočka, jste kočka,“ píše jeden z fanoušků a dodává, že některým lidem jednoduše sedne úplně všechno, co si obléknou. „Existuje vůbec něco, co vám nesluší?“ ptá se s obdivem další sledující. Řada lidí má pro něj za Danielu jasnou odpověď.

Oblíbená modelka si jen hodinu po zveřejnění fotografií zasloužila přes 600 srdíček. Další budou pravděpodobně přibývat spolu s komentáři o tom, jak dokonale vypadá. Kromě toho, že si užila akci, tak nejspíš ještě bude moci večer před spaním číst milé vzkazy od svých sledujících.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články