Leoš Noha touží jen po klidu. Nemocné srdce si nepřipouští a kritiku fanoušků bere s úsměvem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos noha
Zdroj: Profimedia

Leoš Noha by se měl hlavně hodně šetřit. Ještě před časem byl v Okresním přeboru pro fanoušky oblíbeným Ádou Větvičkou, teď se ale hodně mluví o jeho nemoci. Herec potřebuje nové srdce, to jeho pracuje totiž jen na 20 %. I tak ale nechce jenom sedět doma a vyrazil do společnosti.

Noha se objevil mezi hosty na premiéře filmu Po čem muži touží 2. Webu Lifee se pak svěřil s tím, že kdyby měl na dotaz odpovědět on, bylo by to jasné: on touží jenom po klidu, vážné zdravotní problémy si prý raději vůbec nepřipouští.

Ačkoli na tom není Leoš zdravotně nejlépe, snaží se žít naplno tak, jak mu to jeho srdce dovolí, a pokouší se o nemoci mluvit jen minimálně. Nehodlá prý poslouchat žádná milá a soucitná slova, chce být i nadále oblíbeným hercem, jako byl do současné doby.

Stále s humorem

Leoš Noha bere život s nadhledem. Snaží se mluvit jenom o hezkých věcech a věří, že ty zlé se nějak vyřeší. „Mám teď roztočený seriál pro Českou televizi a v létě mě tradičně čekají Letní shakespearovské slavnosti. Nic neplánuji. Hlavně bych si chtěl chvilku odpočinout. Nemůžu si dovolit divočit, už nejsem nejmladší a hlavně ani nejzdravější,“ smál se během rozhovoru.

Přesto je vidět, že dnes není v takové formě, v jaké si ho pamatují fanoušci z Okresního přeboru. Na dotaz, zda jeho nová postava souvisí s nemocí, odpovídá s úsměvem: „Že jsem zhubnul? Protože jsem musel. Na druhé straně si myslím, že mi to sluší.“

Pak ještě dodal, že ho vlastně nic netrápí. „Ne, já žádné problémy nemám. Jsem zkrátka v životní etapě, kdy mám srdce v háji, to je celé,“ tvrdí. Navíc si prý i ve svém stavu rád zahraje fotbal. „Moje holka se mnou byla na fotbale mnohokrát, já ještě pořád, i když je to s podivem s ohledem na můj zdravotní stav, fotbal hraju,“ řekl podle Blesku.

Nelidská kritika

Kvůli tomu, že je Leoš Noha čekatelem na nové srdce, s ním mají někteří lidé problémy. Jak přiznal pro Expres, občas si přečte informace, které ho dost šokují. Snaží se ale si takové věci příliš nepřipouštět. „Občas čtu takové zlé komentáře. Nevyslechnu, protože většinou tak odvážní lidé nejsou, ale leccos jsem si musel přečíst,“ vysvětluje.

„Vlastně se na ty lidi ani nezlobím, když mi tam napíšou, že by to srdce radši měly dostat nemocné děti. Já si myslím to samé, ať to srdce radši dostane nějaké malé dítě,“ říká. A je štěstí, že to bere s takovým nadhledem, stres v jeho situaci není rozhodně k užitku.

V současné době Leoš Noha čeká, jak se bude situace vyvíjet dál a kdy na něho přijde řada. Snaží se užívat si život i tak naplno, jak jen může. Neztrácí pozitivní myšlení ani úsměv na tváři a bere všechno jednoduše tak, jak to přijde. A právě proto je možná u řady fanoušků tolik oblíbený.

Zdroj: Lifee, Blesk, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články