Leoš Mareš zveřejnil zákulisní video ze svého koncertu. Z tohohle vám přeběhne mráz po zádech

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
leos mares
leos mares

Leoš Mareš má za sebou živý přenos své show Starý pecky z prostředí legendárního baru. Přizval si k němu hned několik hostů, kteří zpříjemnili fanouškům sobotní večer. Jeden z vystupujících ale obzvlášť vyčníval svým výkonem. Někteří dokonce spekulovali, že zpíval na playback. Mareš tyto spekulace vyvrátil ve svém videu na sociální síti Instagram.

Dotyčným byl Adam Plachetka, světově známý operní pěvec. Fanoušci jeho výkon rozdýchávají ještě teď.

Lahve za barem div nepraskly

„Pár lidí, včetně mojí mámy, mi říkalo: ten Plachetka jel na playback, že jo?!. Takhle ‚syrově‘, skoro bez hudby, která šla jemu do sluchátek, je to až mrazivý zážitek. Grande Plachetka na baru!“ napsal Leoš ke svému videu.

Na konci se ještě zeptal, zda by Adama Plachetku chtěli fanoušci i na dalších Starých peckách. Soudě dle komentářů jsou určitě pro, aby tento operní pěvec znovu vystoupil.

„Tam musely praskat láhve, když to Adam Plachetka rozjel,“ napsala jedna sledující. „Sedět takhle před ním… Naživo ho slyšet… Tak mi asi vypadají chlupy z husiny… Nádhera!“ dodala další.

Adam Plachetka patří ve svých třiceti pěti letech mezi nejznámější operní pěvce světa. Tento basbarytonista však v listopadu vydal album plné písní z muzikálů, které mu pokřtil Vojtěch Dyk.

Dvouhodinový záznam

Leošův livestream odstartoval v sobotu 30. ledna v šest hodin večer a byl beznadějně vyprodaný.

Během dvou hodin mohli zájemci sledovat Leoše a jeho hosty vysílat živě z legendárního baru Kozička.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Přenosu se účastnila kromě Adama Plachetky i Hana Zagorová, Štěpán Margita, Sagvan Tofi nebo skupina Holki. Samozřejmě nechyběl Leošův dlouholetý kolega z rádia Patrik Hezucký.

Pro ty, kteří si na něj nezajistili vstup včas, je k dispozici záznam, který je rovněž zpoplatněný.

Leoš na sebe kromě tímto livestreamem upozornil také akcí Dobroden, kdy za každého sledujícího odvedl jednu korunu na vybranou charitu.

Autor: Alice Konopásková


Související články