Leoš Mareš znovu boduje. S malou Alex tráví veškerý volný čas

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Nextfoto

Moderátor Leoš Mareš si už téměř tři měsíce užívá společnost své jediné dcery Alex, kterou mu porodila manželka Monika. A společný čas využívá na maximum. Svůj instagram plní snímky a videi, které dojímají.

Leoš Mareš je náš nejslavnější moderátor, ale za sebou má také několik velkých a úspěšných koncertů, které bývají vyprodané. Jeho show baví a on sám své sledující na sociálních sítích také. S manželkou Monikou mají podobný smysl pro humor a není divu, že jim to tak klape.

Malá Alex bude mít komediantství v krvi

Leoš si umí udělat legraci také sám ze sebe a možná díky tomu ho lidé milují. „Dali mi to na hlavu, abych dělal hračku. Mně je to fuk. Praskám a praskám,“ napsal moderátor k fotografii, na které se usmívá od ucha k uchu.

Na čele má přiloženého plyšáka, na očích brýle a kolem očí i úst se mu rýsují vrásky. To mu ale na kráse neubírá, protože fanynky jsou nadšené a chválí jeho vzhled. Je vidět, že malé miminko mu vlilo novou krev do žil.

Ke snímku připojil také několik hashtagů, které naznačují, že má hluboké vrásky, ale je mu to jedno. Prostě stárne a věk bere tak, jak je. Svou roli otce si ovšem užívá na maximum a věk rozhodně není omezením.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Dceři se věnuje naplno

Své malé Alex pravidelně prozpěvuje a ona na něj dělá roztomilé a legrační ksichtíky. Fanoušky nechává nahlédnout do soukromí a nebojí se ukázat ani svou domácnost. A protože se blíží festivalové sezona, rozhodně přes léto doma moc nebude.

Navíc malá Alex slaví tři měsíce na světě, a proto jako dárek dostala roztomilou dětskou kšiltovku, která se bude na léto rozhodně hodit. Leoš Mareš je zkrátka pyšným tátou, který vyvrací řeči o tom, že dítě nechtěl a má ho jen kvůli manželce Monice.

I jeho bývalá žena stojí za ním, protože Mareš má již dva dospívající syny, kterým se věnuje stejně. Podle některých by zvítězil v soutěži „otec roku“. Všichni jsou zvědaví, jak bude malá Alex růst a co všechno pro Marešovy přichystá.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články