Leoš Mareš zaznamenal první cestu letadlem malé Alex. Vůbec se nebála

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš bez své malé dcerky Alex vydrží sotva pár minut. Není se proto čemu divit, že kvůli němu jeho několikaměsíční dcerka absolvovala i let letadlem. O tom, jak poprvé Alex letěla, by mohl Mareš napsat klidně knížku. On se ale raději rozhodl rozdělit příběh do několika příspěvků na instagramu.

Už u prvního krátkého videa ze stories je vidět, že je Alex ze svého prvního letu nervózní. Není se čemu divit. Moderátor kromě jejího výrazu ukázal také přistavené letadlo a přidal ke snímku napětí budící hudbu. Ta dělá z jeho úvodní kapitoly příběhu doslova drama.

Na dalším videu pak ukázal svůj vysmátý obličej, aby fanouškům dokázal, že on strach rozhodně nemá. To ale pak vyvrátil popiskem: „Já jsem trochu nervózní. Alex ne.“ Malá holčička se totiž na rozdíl od tatínka uvolnila a při nástupu do letadla už se vesele smála.

Roztomilá v každé situaci

Leoš Mareš už několikrát své fanoušky přesvědčil, že Alex je rozkošná prakticky za jakékoli situace. Její vysmátý obličej dostává ženy i muže a žádný rozdíl nenastal ani na sedačkách v letadle, kde na ní moderátor začal tatínkovsky šišlat.

„Ty poletíš letadlem?“ zeptal se asi třikrát dcerky, kterou v náručí drží jeho žena Monika. Ta pro změnu na holčičku začala dělat vtipné zvuky, aby se při startu letadla nezalekla. Vzhledem k tomu, že celou dobu Alex svírala malého červeného králíčka, téměř se nebála.

V kapitole, kterou by Mareš ve svém příběhu nazval Už letím, ukazuje Alex svá obrovská kukadla a roztomile se usmívá do objektivu. Zdá se, že létání jí problém nedělá a v budoucnu nebude mít s letadlem žádné problémy. Nakonec tak celé Marešovo napínavé vyprávění dobře dopadlo.

Bude mít na co vzpomínat

Malá Alex je na světě teprve pár měsíců, už teď má ale na kontě zážitky, které někteří lidé nestihnou posbírat za několik let. Leoš jednoduše chce své dcerce dopřát bohatý život plný zkušeností. Ačkoli si svůj první let nebude nejspíš pamatovat, videa zůstanou.

Jednou se tak bude moci podívat, jak roztomilá byla, když poprvé nastoupila do letadla, jak na ni tatínek šišlal a snažil se, aby její první cesta byla klidná a bezstarostná. Marešův instagram bude pro Alex kronikou, ve které jsou zachyceny všechny její velké okamžiky.

Minimálně doposud s ní totiž Leoš nasdílel nespočet fotografií a videí a den za dnem přibývají další. Je vidět, že si otcovství moderátor naplno užívá a že jednou bude mít Alex opravdu co dělat, aby všechny své dětské vzpomínky prošla.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články