Leoš Mareš vzal dceru za babičkami. Pochlubil se prvním culíčkem a došlo i na loutkové divadlo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Nextfoto

Každá babička se na vnoučata těší a nemůže se dočkat toho, až je bude moci rozmazlovat. Malá Alex Marešová si toho s prarodiči a praprarodiči nejspíš užije ještě hodně. Když ji nedávno tatínek vzal do společnosti své rodiny, vzniklo dojemné video, se kterým se musel pochlubit na instagramu.


„Tak babičko, přišel jsem ti zase ukázat tvou vnučku,“ říká na začátku snímku moderátor. Jednadevadesátiletá žena se nad miminkem rozplývá a sotva ze sebe dokáže dostat pár slov. Emotivní setkání jí udělalo velkou radost.

Mareš svou babičku pochválil a několikrát zdůraznil, že jí to sluší, ona ale jeho slova sotva vnímala. Z malé holčičky byla natolik unesená, že nedokázala svému vnukovi ani odpovědět. „Podívejte se, jak je krásná, jak se rozkošně dívá,“ opakovala stále dokola.

Leoš upozornil, že má Alex první culíček, a ukázal fanouškům záběr na holčičku s vykulenýma očima, která je z náhlé pozornosti tolika lidí očividně trochu nesvá. Možná i proto, že musel starší babičce Mareš několikrát připomenout, že je Alex jeho dcera a že už ji předtím viděla.

Seznámila se s Hurvínkem

Od setkání s prababičkou se Alex přesunula za babičkou. Marešova maminka Lenka se své vnučky nemohla nabažit. Ve svých 69 letech vedle ní klečela na zemi, aby jí předvedla loutkové divadlo s Hurvínkem. Alex sice moc nechápala, co se děje, postavičky se jí ale očividně líbily.

Na závěr videa pak vložil Mareš ještě společnou fotku se svou babičkou a celý snímek podkreslil dojemnou hudbou z filmu Titanic. Není se tak ani čemu divit, že řada fanoušků u klipu uronila nějakou tu slzu. Milé setkání si bude dlouho pamatovat očividně nejen Marešova rodina.

Dojatí sledující

„Kdyby se všichni chovali k sobě tak hezky, hned by se tu žilo lépe,“ napsal pod Marešův příspěvek jeden ze sledujících. Poukázal nejen na to, jak babičky nadšeně šišlají na vnučku, ale i na jeho milé chování především ke starší z nich.

„Tohle je jeden z největších smyslů a darů života. Jste skvělá rodina. Přeji spoustu dalších společných dní a zážitků,“ vzkázala moderátorovi další fanynka a jiná se přidala: „Roztomilé video. Malá je celá tatínek. A ten suprový culík… Babička mi připomíná královnu Alžbětu. Noblesní a kouzelná dáma.“

Je vidět, že pro Mareše je dcera vším, stejně tak ale i jeho rodina je z ní unesená. A to, že se s ní vídá jednou za čas, jenom umocňuje její emoce. Když se tak výjimečně Alex s babičkami potká, je to velký zážitek úplně pro všechny.

Zdroj: Instagram

Autor: Šára Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články