Leoš Mareš vzal Alex na pódium během svého koncertu. Fanoušci mu dojemnou chvilku natočili

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Mares leos
Zdroj: Profimedia

Devatenáctý červen je v kalendáři označen jako Den otců. Kdybychom měli jmenovat jednoho tatínka, který si své rodičovství opravdu užívá, byl by to bezpochyby Leoš Mareš. Ten si nadělil předčasný dárek a v pátek vzal malou Alex na pódium. V neděli pak zavzpomínal na svého, bohužel už zesnulého, otce.

Leoš Mareš je otcem dvou kluků — Jakuba a Matěje. Ti už jsou ale pořádní puberťáci a svého tatínka až tak často vidět nepotřebují.

Malá Alex přišla na tatínkův koncert

O to více si zřejmě Leoš užívá svou tříměsíční dceru Alex, která je nefalšovanou tatínkovou „princeznou“. Proto s ní tráví veškerý svůj volný čas.

A nejen ten volný. Jeho manželka Monika ho totiž v pátek překvapila. Před začátkem jeho vystoupení v Ostravě ho přišla podpořit, a to i s jejich dcerou.

Pyšný Leoš se hned běžel pochlubit

Slavný moderátor a příležitostný zpěvák ani vteřinu neváhal. Malou Alex vzal a přinesl ji ukázat divákům, a to přímo na pódium. Ti nemohli uvěřit tomu, jak to Leošovi s dcerkou neuvěřitelně sluší.

Jeho fanoušci mu dojemnou chvilku dokonce natočili. Pyšný moderátor si pak video pověsil na svůj instagram. Nadšené reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

„To je dokonalé,“ napsala sledující Karolína. „To je dojemné,“ přidala se Petra. „No to je boží,“ shrnula další Marešova fanynka Jana.

Zavzpomínal i na svého otce

V neděli ovšem známý moderátor zvážněl. Na Den otců zavzpomínal na svého zesnulého tatínka, který zemřel už v roce 2015, a to v pouhých pětašedesáti letech.

Leoš se v dojemném stories zamýšlel nad tím, jak moc ho mrzí, že se jeho otec nemohl potkat s jeho současnou ženou a také s jejich krásnou dcerou Alex.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články