Leoš Mareš vyšlehal pomlázkou svou 13měsíční dceru. Holčička se u toho usmívala

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Leos Mares
Zdroj: Nextfoto

Své první Velikonoce Alex Marešová oslavila vlastně už loni. Tehdy ale byla ještě čerstvě narozené miminko. Skutečnou radost z nich tak zažívala až letos. Leoš Mareš se na své sociální síti pochlubil nejen tím, jak vyšlehal Moniku, ale také tím, jak se pomlázka líbila jeho dceři.

Alex přišla na svět loni v březnu. Už od prvního dne se s ní rodina hrdě chlubila na sociálních sítích. Bylo prakticky hned jasné, že tohle bude dítě, které bude vyrůstat s fanoušky.

Není tak překvapením, že se i letos na Velikonoce objevil na Leošově instagramu příspěvek s roztomilou malou holčičkou.

První Velikonoce

Alex nedávno oslavila své první narozeniny. Jen měsíc po narozeninách je tu další velký den, Alex oslavila své první Velikonoce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

„Alex je dnes zrovna 13 měsíců,“ připomíná Mareš u videa, které na sociální síti sdílel.

Na něm je vidět malá holčička, která přes okno sleduje dění na zahradě. Její tatínek tam s pomlázkou šlehá maminku, což přijde Alex velmi vtipné.

Když potom Leoš zamířil domů, velmi opatrně vyšlehal pomlázkou i ji a přednesl u toho tradiční velikonoční koledu, holčička se u toho usmívala. Je vidět, že si své první velikonoční svátky naplno užila.

Prostě pohodářka

Sledujícím pod videem se nejvíc líbí to, že se Marešova dcera pořád směje.

„Ta vaše dcerunka je kouzelná, pořád se směje, prostě pohodářka. Já bych ji pořád muchlovala, bobinu roztomilou,“ vzkázala Marešovi sledující Parkoska26.

„Není co dodat. Jste prostě boží a ta vaše princezna je kouzelná,“ píše pak k celkovému velikonočnímu dění u Marešů sledující Ilona. Z videa skutečně srší jen nadšení a pohodová nálada. Velikonoce si tak očividně užila nejen Alex, ale i její rodiče.

Zdroj: Instagram, Extra, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články