Leoš Mareš ukázal úplně první společnou fotku s manželkou Monikou. Došlo i na pusu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Leos Mares Monika Maresova
Zdroj: Profimedia

Příběh jako z pohádky, který pokračuje stejně šťastně, jako začal. Leoš Mareš a Monika Marešová nyní prožívají krásné chvíle a užívají si dcery Alex. Kamkoliv tito dva přijdou, působí již od začátku vztahu zamilovaně. Jak ale jejich příběh začal? Hned při prvním setkání došlo na pusu!

K jejich seznámení došlo úplnou náhodou 13. června roku 2015 na svatbě jejich společného kamaráda Filipa Vaňka. A přeskočila pověstná jiskra.

Láskyplné vyznání písněmi

O citech Leoše může jen málokdo pochybovat. Je to právě on, kdo Monice dělá veřejná vyznání a projevuje jí lásku. O jejich seznámení dokonce napsal píseň Slib.

„Začalo to nevinně na svatbě dvou kluků, venku trochu mrholilo, podal jsem ti ruku, sundal sako, zvednul deštník a už jsme tam stáli, jak kdybychom mířili už do katedrály,“ zní v textu písně.

„Oba jsme byli po rozchodu v takovém tom útlumu, kdy nikoho nehledáte a lížete si rány. A vnímáte jen věci, které vám dělají dobře a ostatním se moc nezabýváte. Povídali jsme si a bylo to příjemné. Nic jsem s ním neplánovala a on si nic neplánoval se mnou. Když o někoho usilujete, máte sklon přehrávat a dělat se lepší. A to jsme nedělali. Já na to neměla ani energii. Všechno bylo přirozené a to nám určitě hodně pomohlo,“ řekla Monika v rozhovoru pro iDNES o začátku vztahu.

Následovala svatba s přáteli a rodinou, o které Leoš také nazpíval píseň. „Dali jsme si slib před oltářem v kostele, slib je slib a nebyla to jen tři slova, chtěl bych je teď říkat pořád dokola. Já, Leoš, beru si tebe, Moniko, za svoji manželku a slibuju ti, že ti budu v dobrém i zlém, v dostatku i chudobě, v nemoci i ve zdraví, oddaným a věrným mužem a že tě budu navždy milovat.“

A pokud by všechna jeho vyznání stále nestačila jako důkaz lásky k manželce, Leoš nikoho nenechal na pochybách po písni k narozeninám a 100 dnům od seznámení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

První pusa

K příležitosti 7. výročí jejich setkání sdílel Leoš fotku ze svatby, na které mu Monika dává pusu. Leoš k tomu napsal, že si ani nepamatuje, že dostal hned první den pusu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Jeho manželka mu to však pod fotkou vtipně vysvětlila. „Chtěl si se fotit… a já vlastně moc nechtěla, tak jsem ti dala pusu, abych nebyla tolik vidět,“ napsala Monika a doplnila svůj komentář „vysmátým“ smajlíkem a pusou.

Manželé Marešovi se očividně doma opravdu nenudí a umí se i pěkně poškádlit. Ať to s pusou bylo jakkoliv, její výsledek můžete vidět i teď po 7 letech.

Zdroje: iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články