Leoš Mareš ukázal svou mini kopii na nové fotce. Malá Alex je jako plaváček opět roztomilost sama

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Leos Mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš jede poslední dobou na šťastné vlně. Největší radost mu aktuálně dělá jeho dcera Alex, které se věnuje, kdykoliv může. Další radost mu přinesly dva koncerty, které se po předchozím odložení konečně mohly konat. Není divu, že po dvou velkolepých show si Leoš rád užil plavání s dcerou.

Koncert v O2 areně

V pátek a sobotu se konečně konaly odkládané koncerty Leoše Mareše, na které se fanoušci dlouho těšili.

Oba velkolepé koncerty byly vyprodané a nechyběla na nich řada známých hostů. O hity a dojemné okamžiky nebyla nouze, a fanoušci si tak po dlouhém čekání přišli na své. Dokonce i sám Leoš uronil v průběhu koncertu slzu.

Dohromady se této show zúčastnilo skoro 40 tisíc lidí a Leoš se rozhodně snažil, aby svého čekání nelitovali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Během koncertu stihl Leoš dokonce i spadnout, což přešel s grácií sobě vlastní a úsměvem. A pokud by si někdo myslel, že ho pád trápil, tak Leoš jeho záznam dal dokonce i na instagram.

Jednou z nejdojemnějších událostí byla žádost o ruku. Tu si budoucí ženich domluvil přímo s Leošem a jeho partnerka o ní neměla tušení. Když poté muž vzal mikrofon a požádal ji o ruku, rozplakala se dojetím a řekla „ano“.

Dalším dojemným okamžikem pak bylo zpívání písně Slib, kterou původně složil pro svou manželku Moniku, ale tentokrát ji věnoval své dceři.

Malý plaváček

Vyznání pro dceru nebylo pro fanoušky Leoše překvapením, protože kdo jej sleduje, tak o jeho lásce k malé Alex nemá pochyby.

Instagram Leoše se totiž roztomilými fotkami či videy jen hemží.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Nově  přidaná fotka je roztomilost sama. Malá Alex začala chodit na plavání kojenců a v plavkách a koupací čepici je naprosto rozkošná.

Na poslední fotce je hlavně vidět neskutečná podoba Alex s tatínkem, čehož si všimli i fanoušci a pod fotkou mu to několikrát napsali.

Zdroje: Kafe, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články