Leoš Mareš si zkrátil dlouhou chvíli písní Holubí dům. Názorně tak předvedl, že o zpěvu jeho koncerty rozhodně nejsou

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Leos Mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš se proslavil nejen jako moderátor, ale i jako zpěvák. Jeho koncerty jsou pravidelně vyprodané, a tak by člověk usoudil, že asi zpívat umí. Po nejnovějším příspěvku na instagramu však vzniká záhada, co na těch koncertech Leoš dělá. Zpívání bude totiž asi to poslední.


Zobecnit Leoše Mareše jen na moderátora a zpěváka však nejde, on totiž zvládne snad všechno. Aktuálně je však jeho největší role ta otcovská.

Snad z toho vyroste

Již uběhl neuvěřitelný půl rok od doby, co se manželům Marešovým narodila dcera Alex. Leoš si rodičovství užívá plnými doušky a nejspíše má i radost, že se dočkal dcery.

Jistě ho i těší, že se všude neustále řeší jeho podoba s malou Alex. Jak se k tomu staví Monika?

„Všude čtu, že je celá Leoš. Já bych chtěla říct, že je to skvělé a vůbec mi to nevadí, že to lidé píšou. Ale doufám, že z ní ve finále opravdu nebude Leoš v šatičkách. To si myslím, že nikdo nechceme (smích), ale už teď je poznat, že bude mít silnou osobnost,“ svěřila se Monika v Showtime a my jí dáváme za pravdu.

Malé holčičky však většinou bývají podobné tatínkům. Je to prý tak nějak zařízeno přírodou, aby muž přijal lépe dítě opačného pohlaví. Chlapečci pak zase bývají podobnější maminkám. Věděli jste o této přírodní vychytávce? Zpět ale k malé Alex.

Myslíme si, že Alex bude ráda, když se s věkem začne podobat spíše mamince, ale určitě ocení ještě další věc, kterou nezdědí po tatínkovi – zpěv.

Zpívá ptákům

Placené spolupráce jsou chlebem každého influencera. V případě Leoše Mareše jsou více než příjemným přivýdělkem, protože se v jednom z rozhovorů přiznal, že balíček reklamy na jeho instagramu vyjde na 400 tisíc korun.

Nelze se pak divit, že si Leoš tyto spolupráce užívá s úsměvem a občas si to u toho i zazpívá.

„Hmmm. Mám stejně nejlepší práci. No ona to vlastně ani práce není,“ napsal k videu, na kterém fotí oblečení pro kampaň.

Akorát mu je chvíle dlouhá, a tak začne zpívat píseň Holubí dům. A právě v tu chvíli lidem, kteří nikdy nenavštívili jeho koncert, dojde, že to s tím jeho zpěvem tak slavné nebude.

Leoš se tím ale nikdy netajil a jeho koncerty jsou spíše zábava a show plná hostů, kteří to zpívání vezmou za něj. Jen snad malá Alex ten hudební sluch po tatínkovi nezdědí…

Zdroje: CNN Prima news, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články