Leoš Mareš si vystřelil ze vztahu Soukupa a Hanychové. Vymyslel jim vtipné přezdívky

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
leos mares
Zdroj: Nextfoto

Leoš Mareš má pro srandu uděláno. Dokazuje to dnes a denně svým fanouškům na instagramu. Nejen v příspěvcích, ale také pomocí videí nebo stories si rád vystřelí z českých osobností.

Mareš nedávno oslavil další životní milník – na rádiu Evropa 2 moderuje již 25 let. Dostal na sociálních sítích mnoho gratulací, slavilo se také živě v rádiu. Leoš také samozřejmě ví, že Agáta Hanychová má nového milence, a to ne ledajakého.

Vymyslíme společně přezdívku?

„Nám se nelíbí, jak jim říkají příjmením. Pojďme vymyslet společné označení páru,“ napsal si Leoš do stories na instagramu, a vyzval tak své fanoušky k tomu, aby hlasovali. Na výběr jim dal do ankety označení „Jargáta“ nebo „Agromír“.

Nutno dodat, že obě varianty jsou velmi vtipné. Sám Mareš si rád udělá legraci nejen ze sebe, ale právě z celebrit a hvězdiček na české scéně. O vztahu Hanychové a Soukupa se mluví už několik dní.

Jejich vztah podle Žilkové nemá budoucnost

Jaromír Soukup žil několik let po boku herečky Kateřiny Brožové, okolo celebrit se pohybuje už nějakou dobu. Že ale zakotví zrovna v náručí modelky Hanychové, asi nečekal nikdo. Ani Veronika Žilková není nadšená z toho, že jsou spolu zrovna oni dva.

Pro Blesk řekla, že jejich vztah komentovat nebude, ale ironické poznámky si neodpustila. „Jediné, co k tomu mohu říct, je, že se k sobě velmi hodí,“ uvedla herečka a narážela na to, že ani jeden nemá v lásce štěstí a partnery se u nich střídají velmi často.

Sama Hanychová se dočkala negativních komentářů právě poté, co vztah se Soukupem zveřejnila na internetu. Teď už záleží na nich, jestli jejich láska tohle všechno překoná. Nejen díky Marešovi teď budou plnit stránky bulváru.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články