Leoš Mareš si vystřelil z Michala Davida. Sám má ale máslo na hlavě

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Koncert Leoše Mareše, který nedávno proběhl v pražské O2 areně, stál rozhodně za to. Kromě spousty hostů a bohaté show nechyběl pověstný moderátorův humor. V jednom ze svých vtípků se opřel dokonce do velmi populárního Michala Davida. Ten to však vzal s nadsázkou.

Leoš Mareš je téměř legendou v pořádání koncertů. Ačkoliv on sám není úplně klasickým zpěvákem, lístky na jeho vystoupení jsou vždy téměř okamžitě vyprodané.

Zpěv, show a spousta humoru

Leoš si totiž dokáže sehnat opravdu zajímavé hosty a vše podtrhne velkolepou show, za kterou by se nestyděli ani zahraniční umělci.

Na jeho vystoupeních ale nechybí také značná dávka improvizace a humoru. Tentokrát ale slavný moderátor mířil opravdu vysoko a vystřelil si ze samotného Michala Davida.

Nesu vám kompot

Během Leošova vystoupení přišla řada i na písně známého českého hitmakera. Když začala hrát melodie jeho hitu Nonstop, vyzval Mareš návštěvníky koncertu ke zpěvu.

Ti ale ani v nejmenším nečekali, že Leoš Mareš začne zpívat: „Kompot, nesu vám kompot a cena nízká, tam musí být.“ Tedy text, který je v současné době používán v reklamě jednoho ze supermarketů.

Lidé se váleli smíchy. A co na to sám Michal David? „Psal Michal včera a říkal mi: Díky za reklamu, tak vidíš, že je to dobrý,“ řekl sám Mareš deníku Extra.

Mareš má máslo na hlavě

Faktem ale je, že Leošova legrace byla tak trochu „malá domů“. I on byl totiž jeden čas tváří reklamy úplně stejného supermarketu. A i tato reklama byla tak trochu kontroverzní.

Leoš Mareš tam společně s Jiřinou Bohdalovou kroužkoval akční zboží z letáku. Některým přišla reklama vtipná, některým spíše trapná. Tedy úplně stejně, jako to je v případě reklamy Michala Davida.

Zdroj: Aktuálně Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články