Leoš Mareš si všiml, že syn Patrika Hezuckého vypadá jako komik Štěpán Kozub. Podoba zaskočila i jejich fanoušky

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš a Patrik Hezucký si jako dlouholetí kolegové k sobě mohou dovolit mnohé. Sem tam se do sebe tedy naváží a dělají si ze sebe legraci. Leoš ale teď zašel ještě dál a vzal si na paškál Patrikova syna. Pobavila ho totiž fotografie jeho syna Olivera, na které je velice podobný známému komikovi Štěpánu Kozubovi. Dokonce upozornil na možnost, že kdo si koupí lístky na Kozubovu show v O2 aréně, dočká se možná právě malého Olivera.

Pro některé z vás je možná jméno Štěpána Kozuba méně známé. Jedná se o komika, který se svou aktuální stand-up show Kozub: Bez urážky! vystoupí v prosinci v O2 aréně.

Štěpán Kozub a jeho slibně rozjetá kariéra

Pro většinu z vás je však jméno tohoto komika a herce více než známé. Je známý zejména z improvizační skupiny Tři tygři, YouTube či z několika seriálů.

Někteří jej považují za nejvýraznějšího herce poslední doby a nejspíše si toto označení opravdu zaslouží. Minimálně dle reakcí fanoušků. Se zmíněnou show Kozub: Bez urážky! vyprodal již 11 představení v několika městech. A protože má show takový úspěch, rozhodl se pro velkou akci přímo v O2 aréně!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Kozub (@stepankozub_official)

Právě toto dle Mareše není jisté, protože do O2 arény možná vůbec nepřijde Štěpán Kozub, ale jeho mini dvojník.

Oliver jako dvojník Kozuba

Leoš Mareš nemohl nechat bez povšimnutí podobu malého Olivera Hezuckého a Štěpána Kozuba.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Nutno podotknout, že podoba je opravdu neuvěřitelná a s Leošem souhlasili i jeho sledující. Ti začali psát komentáře, že opravdu tak vypadá či že ta podoba je přesná.

Jedna ze sledujících vtipně dodala: „Jak tohle Štěpán vysvětlí“. Je pravda, že by si asi Patrik doma měl popovídat se svojí manželkou! Tato podoba je totiž k nezapření.

Každopádně jen počkej, Leoši, on ti to Patrik vrátí i s úroky, až Alex trochu povyroste!

Zdroje: iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články