Leoš Mareš si užívá v USA společný čas se synem. Vyrazili na baseball i do Disneylandu

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
leos mares
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Leoši Marešovi se před necelým půl rokem narodila malá dcerka Alex. Jak už to tak u holčiček bývá, její tatínek je z ní celý paf. To ale rozhodně neznamená, že by zapomněl na své dva syny z předchozího manželství. S mladším Kubou si zajel na výlet, a to rovnou do USA.


Moderátor Leoš Mareš je hrdým otcem tří dětí – šestnáctiletého Jakuba, dvanáctiletého Matěje a pětiměsíční Alex. Všem svým potomkům se Leoš věnuje na sto procent.

Vyrazili si do Ameriky

Důkazem toho je i výlet, který podniká právě s Matějem. Otec a syn nevyrazili nikam jinam než přímo za „velkou louži“, tedy do USA.

Populární moderátor se cestou pochlubil na svém instagramu. Podle jeho fotek a příběhů to vypadá, že si to se svým synem opravdu pořádně užívá.

Zážitky z Disneylandu

Zřejmě splněný sen každého dítěte, ale také mnohých dospělých, čekal Matěje v Kalifornii. Společně se svým slavným tatínkem tam totiž navštívili Disneyland.

Podle stories tak v obrovském zábavním parku objevili svět Star Wars, malý Matěj se dokonce vyfotil s jednou z postav. Má snímek i se slavným pirátem Jackem Sparrowem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Kluci samozřejmě nemohli vynechat návštěvu baseballového zápasu, a to konkrétně Los Angeles Dodgers. Na fotce je dokonce vidět, že Leoš má jako správný fanoušek na sobě jejich dres.

Po dceři se mu stýská

Oba Marešové se na společném výletě jistě velmi dobře baví. To ale neznamená, že se Leošovy myšlenky někdy nezatoulají k domovu.

Ve svých příspěvcích tak často vzpomíná na svou malou Alex. Ta zatím jezdí v kočáře se svojí maminkou. Jak jsme psali nedávno zde, Monika Marešová nemá příliš ráda aktuální zamračené počasí, vození tak pro ni asi momentálně zrovna velká zábava není.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články