Leoš Mareš si udělal legraci ze svého jména. Využil k tomu velmi dětinský humor

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Nextfoto

Moderátor Leoš Mareš je pro každou legraci. Někdy jeho vtípky pobaví posluchače rádia, jindy zase fanoušky, kteří ho sledují na instagramu. Ne vždy je ale jeho humor na úrovni. V posledním příspěvku na sociální síti si udělal legraci ze svého jména, to ale ne příliš dospělým způsobem.

Děti na základní škole se smějí každému nesmyslu. Například dvojsmysly a sprostá slova je dokáží pobavit na několik dní. Dospělí by se ale měli bavit trochu na úrovni. Mareš na to má očividně jiný názor, protože ho rozesmál chorvatský náklaďák s nápisem TRANSPORTI ĆURAK.

Samozřejmě, že se nad tím člověk pousměje, není to ale nic, s čím by si lámal hlavu déle než pár vteřin. Tedy pokud nejde o Leoše Mareše. Ten si dal tu práci, že vyhledal další „vtipné“ fotky a podělil se s fanoušky o to, že se podle nich nechá přejmenovat.

Už v minulosti tento humor použil

„Myslíte si, že spolu tyto 4 fotky nějak souvisí?“ zeptal se Mareš na instagramu a nasdílel fanouškům další obrázky, kde nebyly názvy firem zvoleny úplně dokonale. Dánská společnost Kundebil ho pobavila natolik, že se rozhodl zapojit originální názvy do svého jména.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Ačkoli je humor naprosto dětinský a trapný, fanoušky pobavil, a někteří dokonce vzpomínají na to, že v minulosti už něco podobného Mareš využil. A to konkrétně, když s Patrikem Hezuckým řešil údajnou sestavu švédského hokejového týmu.

Tehdy se v rádiu smáli nad tím, že se proti Čechům postaví Rozerval Parkund. „V obraně budou hrát Klakson, Erickson, Seberkrém, Ibalgin a Trautemberk,“ smál se tehdy ve spotu.

„V útoku pak Pivson, Simpson, Sony Erickson a Parkinson,“ doplnil a Hezuckého rozesmál natolik, že muselo být vysílání přerušeno písničkou. A je vidět, že ani po letech Mareš nevyrostl a stačí mu opravdu málo. Podle některých fanoušků by možná jeho nové jméno spojující zdánlivě sprostá slova nebylo od věci.

Snaží se ho trumfnout

Pár fanoušků sice zakroutilo nad dětinským humorem Mareše hlavou, jiní ho ale doplnili vlastními poznámkami k celé situaci: „Doufám, že řidič kamionu jezdí tak, aby dělal čest jménu přepravní společnosti,“ napsal jeden ze sledujících.

„Na to nezbývá nic jiného než si vzít antidepresiva SERUNATO,“ dodává další. Je vidět, že Marešovi fanoušci jsou na jeho humor zvyklí, uznávají ho a pravděpodobně právě kvůli němu ho na instagramu sledují. A to i přesto, že podle některých by měl moderátor se svou inteligencí i na víc.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články