Leoš Mareš si na zápase NBA objednal margaritu. Limetka z ní stříkla hráči přímo do oka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Nextfoto

Že je Leoš Mareš slavný moderátor, to ví nejspíš každý. Mimo to se ale proslavil také ve světě sportu. Tedy ne jako samotný sportovec, ale jako nadšený fanoušek, který měl dokonce možnost popovídat si přímo na hřišti s několika hráči NBA. Jenomže to nebylo zrovna v rámci pozitivní události.

„Přátelé, dívejte se. Tohle je první minuta zápasu a tady Leoškovi přinášejí margaritu s limetkou,“ uvedl moderátor video, které sdílel s fanoušky na svém instagramu. Na něm je vidět záznam ze zápasu NBA, kde sedí v přední řadě a přebírá si sklenku s pitím.

Jenomže svého drinku si Mareš moc neužil, následně byl totiž jeden z hráčů faulován, upadl na zem těsně před Leoše, kopl do jeho drinku a limetka mu stříkla přímo do oka.

Když se z vaší margarity stane aféra

Celou věc zachytily kamery a Mareš se rozhodl, že se o aféru, která se z události stala, podělí s fanoušky. Následně totiž začal hráče uklidňovat a ptal se ho, zda je v pořádku. Ten mu nicméně jen několikrát zopakoval, že má limetku v oku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

„Tak jsem se mu omlouval a zeptal jsem se ho, jestli nechce napít. Pak tam přišel jeho spoluhráč a ptal se mě, co je to za pití. Tak jsem mu vysvětlil, že je to margarita s limetkou a že ji má jeho kolega v oku,“ popisuje Mareš dramatickou událost.

Mareš každopádně bere celou věc s humorem. Fanouškům příběh předává s nadsázkou jako vyprávění o hráči, kterému chudáčkovi stříkla limetka do oka a on se z toho málem zhroutil.

Měl by vám ten drink zaplatit

Sledující Marešovo video pobavilo. Ve sportovním světě si na něho budou dávat hráči jistě pozor. „Podle mě vám ten drink měli zaplatit,“ směje se jeden ze sledujících pod videem.

Další se pak bojí toho, že na základě videa brzy bude zakázáno si během zápasu v prvních řadách objednávat pití. „Leoš je král. K nohám mu padají hvězdy NBA,“ napsal pak s humorem další Marešův sledující.

„No tedy, co je to za putyku? Donesou vám pití a hned vám ho vylijí,“ podotýká v jiném komentáři někdo. Vylitý drink ale nejspíš moderátora nijak netrápil. Díky videu má totiž ojedinělou vzpomínku na celý život.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články