Leoš Mareš se vrátil do doby, kdy ovládal taneční parket. Jeho kreace pobavily i Davida Gránského

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Nextfoto

Leoš Mareš patří mezi osobnosti, které se nestydí ukázat, jak vypadaly v mladém věku. Moderátor se rozhodl podělit o video, na kterém tančí na známý hit rappera Coolia. Ten ve čtvrtek zemřel, pravděpodobně na infarkt.


Cooliův největší hit brázdil nejen české diskotéky. Právě z jedné z nich Leoš ukázal video, na kterém se pěkně rozparádil. Kromě něj na něm můžete vidět tančit také jakousi slečnu. Video pobavilo sledující, kteří přidávali vtipné komentáře.

Vzpomínky na největší taneční hitovku

„Já byl vždycky moc. Tady mi je 19 let,“ napsal Mareš ke vzpomínce z roku 1995, kdy místo za pultem tančil na parketu s neznámou dívkou.

Video je sice hodně rozmazané, ale účel splnilo. Fanoušci se na Leošově instagramu baví jeho tanečními kreacemi.

Je vidět, že Leoš má svůj styl a v té době se rozhodně nebál se ho ukázat. Slečna se s ním snaží držet krok.

Video okomentoval například herec David Gránský, který napsal: „Chudák slečna, se cítila spíš jak na tanečním battlu, tak radši zdrhla.“

Také ostatní se připojili k názoru, že takový styl ještě nikdy neviděli. A některé dokonce zajímalo, jak by se na video tvářila jeho žena Monika nebo jeho synové, protože dnes už lidé jeho věku mají velké děti. Některé se za své rodiče stydí, když vidí podobné kreace.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Viděla videa jeho manželka?

Na videu je vidět, jak Mareš machá rukama i nohama do rytmu písničky, která se proslavila díky filmu Nebezpečné myšlenky. Na diskotékách pak jela klidně pětkrát za noc.

Mareš se teď věnuje hlavně moderování, už 25 let září v rádiu. Kromě toho ale několikrát vyprodal O2 arénu a žije ve spokojeném manželství, ze kterého vzešla jeho jediná dcerka Alex, kterou zbožňuje.

Může tak být spokojený s tím, co v životě dokázal, a nemusí se tak bát ukázat, jak to vypadalo v době, kdy byl ještě mladý. Každý má ve svém životě okamžiky, za které se možná dnes stydí, ale k pobavení slouží dokonale.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články