Leoš Mareš se pochlubil dresem pro svou dceru. V den porodu slavil hned dvakrát

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares monika maresova
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš se hned po porodu své dcery pochlubil radostnou novinkou svým fanouškům na instagramu. Zveřejnil zprávy, které si vyměnil se svou maminkou, čímž dojal celou republiku.

Není to ale jediné vítězství, u kterého v ten den byl. Ve stejný den, jako se narodila jeho první dcera Alex, vyhrála také pražská fotbalová Slavia. Ta porazila v osmifinále Evropské ligy LASK, a to rozdílem tří gólů 4:1. Leoš se také pochlubil dresem, který pro dceru dostal.

Leoš se těší z narození dcery

Stejně jako český moderátor se svou novopečenou dcerkou pochlubila také maminka Monika, pro kterou je to první potomek. Oba dva se nemohli dočkat, navíc ani netušili, jakého pohlaví miminko bude. Když se pak dozvěděli, že je to holčička, Leoš byl hodně dojatý.

O narození miminka nejdříve informoval obrázkem, na kterém byla rozbitá vaječná skořápka a v ní nakreslené počty dní do porodu. Potom ukázal konverzaci s maminkou, která byla také dojatá z toho, že je to holčička. Její jméno ale zveřejnila až Monika, a to prostřednictvím černobílé fotografie.

Mareš se kromě nadšení z narození pro něj již třetího dítěte pochlubil také tím, že stihl zápas osmifinále Evropské ligy, ve kterém Slavia hostila LASK. Ten nakonec porazila 4:1. Z tohoto utkání si Mareš odnesl hned několik suvenýrů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Dvakrát sláva, pro Leoše celoživotní vítězství

Vyfotit se nechal s obrovským plyšovým medvědem přímo na stadionu. Následuje fotografie hráčského dresu s číslem 10 a vedle je zelenou fixou doplněno číslo tři s tečkou, což poukazuje na den, kdy se Marešova dcera narodila. Dres tak bude do konce života připomínat Leošovi toto důležité datum.

Kromě toho Leoš uvedl, že od pražského klubu dostal zprávu, že to musí dnes stát za to, a to nejen kvůli tomu, že se slaví narození potomka. „Nemusí. Už to za to stálo a tohle je vítězství na celý život… Ale budu na ten den vzpomínat, že jsem pak jel na Slavii, tak vlastně SAKRA JO. Musí to stát za to,“ odepsal jim moderátor.

V příspěvku nezapomněl poděkovat za dres. Celkově si ten den velmi užil a teď už se jen těší z toho, že jsou jeho „holky“ v pořádku a může se jim věnovat naplno. Fanoušci jsou nedočkaví na další zprávy ohledně malé holčičky, která dostala originální a hlavně univerzální jméno.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články