Leoš Mareš se láduje na procházce s dcerou utopencem, doma na něj přitom čeká luxus za 40 milionů

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Leos Mares
Zdroj: Nextfoto

Leošovi rodičovství sluší, to je prostě fakt. Jeho fotky s malou Alex jsou naprosto úžasné a je z nich poznat, jak hrdým tatínkem je. Že tatínkové sdílejí fotky z porodnice, to je poměrně běžné. Ale málokdy se pak už pochlubí procházkou s kočárkem. Ruku na srdce, bude to zejména tím, že na ty procházky moc nechodí. Leoš Mareš naopak sdílí jednu tzv. kočárkovou za druhou.

Leoš se stal otcem již potřetí, ale je známý fakt, že malé princezny si tatínky omotají kolem prstu hned po narození. A Alex není výjimkou.

Princezna Alex

No dobře, není to doslova princezna, ale určitě se tak mít bude. Nenarodila se totiž do žádné běžné rodiny. Že bude obklopená luxusem, mohla napovědět například fotka, kterou sdílel Leoš na instagramu.

Na fotce je zachycena jeho manželka Monika, jak leží na pohovce na velké verandě. Manželé moc často nesdílí detaily svého soukromí, a proto byla tato fotka výjimkou.

Pro ŽivotvČesku uvedl realitní makléř Jakub Jarolímek, že se jedná o luxusní byt na Břevnově. Byt stál skoro 40 miliónů korun, což je vysoká částka i na takovou lokalitu. Sám makléř vyhodnotil, že za takovou cenu by se daly koupit 2–3 domy.

Výhodou této oblasti je blízkost k centru a zároveň hodně zeleně, což je pro novopečenou maminku teď to hlavní. Byt má být velký 271,1 metrů čtverečních a měl by disponovat 3 terasami.

Jak uvedl makléř, výhodou takového bytu je to, že se majitelé o nic nemusí starat. O údržbu budovy i okolí se totiž stará správcovská firma. A možná to je ten důvod, proč si manželé raději pořídili byt. Přeci jen při Leošově náročném zaměstnání není úplně jednoduché se starat ještě o dům.

Obyčejný táta

A to je na Marešovi asi to nejlepší. Máte z něj pocit, že si nemá potřebu na nic hrát. A tak i přesto, že by mohl chodit do těch nejlepších restaurací, rád si zajde i na obyčejného utopence s pivem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Na svém instagramu sdílel krásnou momentku, na které si povídá s pejskem Manníkem, který by si nejspíše dal utopence také. Fotka vznikla očividně na rodinné procházce, protože na fotce můžete vidět i kočárek s malou Alex.

A pokud se chcete ještě více rozněžnit, doporučujeme kouknout se na jinou fotku na instagramu. Krásnější momentku otce a dcery totiž dnes určitě neuvidíte.

Zdroje: ŽivotvČesku, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články