Leoš Mareš s manželkou pobavili nacvičováním partnerské jógy. Moderátor měl strach o svůj obličej

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares monika maresova
Zdroj: Profimedia

Někdy se i dospělí lidé chovají jako malé děti. U Leoše Mareše fanoušci občas nachází až dětinský humor, který na něm ale milují. A jak je vidět, právě i díky tomu si moderátor rozumí se svou ženou Monikou. O tom, že pobavit je někdy dovede i dětský žertík, přesvědčili fanoušky na instagramu.


Leoš s Monikou si nejspíš řekli, že je třeba se udržet v kondici. Žádný jiný důvod k videu, které na sociální síti sdíleli, nenapadá ani fanoušky. Pár na něm zkouší jakousi pozici z partnerské jógy, při které je jednou z nejdůležitějších věcí důvěra.

A to nejen proto, že Leoš leží na zemi a drží Moniku nad sebou ve vzduchu. Jak se ukázalo, bojí se moderátor i jiné věci než toho, že jeho žena spadne a ublíží sobě nebo jemu. Stačila jedna dětinská věta a Mareš opět pobavil tisíce fanoušků.

Z čeho má Mareš strach?

Krátký snímek, který Mareš sdílel na svém instagramu, zachycuje řadu emocí. Moderátor leží na zemi, je ale na první pohled vidět, že se mu klepou ruce, kterými se snaží nad sebou udržet svou ženu. Ta by v případě pádu přistála do měkkého.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

To, že by její dopad na Leoše mohl zlomit moderátorovi pár žeber, ale není jeho jediný strach. „Zlato, jestli mi plivneš do obličeje…“ strachuje se na snímku, zatímco ruce se mu klepou a Monika nad jeho tělem téměř levituje.

Po Marešově hlášce se ale jeho žena se smíchem musela pustit a pózování ukončit. Naštěstí dokázala dát na zem nejprve ruce a slézt z Leoše bez zranění. Je vidět, že ji jeho trapný humor opět pobavil. A stejně tak i řadu fanoušků.

Hrozilo i něco jiného

Leoš už má dětí dost, fanoušky by ale přesto mrzelo, kdyby přišel o možnost mít nějaké další. A právě to podle některých při speciální párové józe Marešových mohlo hrozit. „Víc než plivnutí do obličeje bych se bál nakopnutí do rozkroku,“ poznamenal jeden sledující.

„Vy jste skvělá dvojka,“ vzkazuje jiná fanynka. Několik dalších lidí souhlasí, že jsou Leoš s Monikou boží a jejich humor je dokonalý. Jak je vidět, některým stačí opravdu málo k tomu, aby se pobavili.

„Já bych vám stihla plivnout do obličeje dřív, než by vás to vůbec napadlo zmínit,“ zasmála se jedna z fanynek v pokusu trapný Marešův humor překonat. Ačkoli vtip byl tentokrát slabší, je třeba uznat jednu věc: i ty tři vteřiny, během kterých Leoš svou ženu držel ve videu nad sebou, byly vlastně docela výkon.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články