Leoš Mareš prožil den na tenisovém hřišti. Užil si ho se svou dcerou i čtyřnohým kamarádem

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Leos Mares
Zdroj: Nextfoto

Malá Alex Marešová letos v březnu oslavila první narozeniny. Díky své rodině toho ale už v takto mladém věku zažila víc než mnoho dětí za celý život. Leoš i Monika se snaží, aby byl pro holčičku každý den výjimečným. A to třeba i jen tím, že ji vezmou do přírody nebo na čerstvý vzduch za sportem.

V posledním příspěvku na instagramu se Leoš pochlubil tím, jak si užívá pohodový den. Znamená to pro něj teplé počasí, pobyt na čerstvém vzduchu, přítomnost jeho čtyřnohého chlupatého kamaráda a samozřejmě také dcerky.

Krásný den

„To byl ale krásný den,“ napsal stručně moderátor k fotografii z minulé neděle. Na té leží na hřišti u tenisové sítě, na hrudi mu sedí dcera a vedle nich si hoví pes.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Ze snímku je vidět, že počasí rodině přál. Ačkoli je Marešův úsměv z části schovaný za holčičkou, sledující mohou i tak říci, že si den na hřišti naplno užívá.

Ne vždy je třeba vyrazit na nějakou velkou akci nebo někde rozhazovat tisíce korun. Někdy zkrátka stačí zahrát si tenis a pak si s těmi nejbližšími jen tak lehnout na zem a odpočívat.

Na sledující dýchla pohoda

Upřímný snímek udělal radost mnoha sledujícím. Ti v komentářích přidávají srdíčka a veselé smajlíky, Leošovi jeho krásně prožitý den přejí a podotýkají, že z fotky opravdu dýchá pohoda a klid. „Takhle se hraje tenis,“ směje se jeden z uživatelů.

Přestože ze sportu ještě malá Alex příliš rozumu nemá, je jasné, že odpočinek na umělém trávníku si pak užila s tatínkem naplno. I když byl tak den zdánlivě obyčejný, pro tuhle rodinu se stal něčím, na co bude dlouho vzpomínat.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články