Leoš Mareš popřál babičce k 91. narozeninám. Její život rozepsal rok po roce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Nextfoto

Leoš Mareš v poslední době sdílí na instagramu dva typy příspěvků: v jednom ukazuje svou dceru Alex, ve druhém pak svůj neutuchající smysl pro humor. Tentokrát ale udělal výjimku a našel v příspěvku prostor na přání k narozeninám. Jeho babička totiž včera oslavila 91 let.

Samozřejmě že originální moderátor ani v tomto případě humor nevynechal a příspěvek pojal velmi osobitým stylem. Kromě toho, že oznámil fanouškům, že je jeho babička i v 91 letech skvělým a vitálním člověkem, rozepsal v příspěvku každý rok babiččina života.

Zmapoval tak důležité okamžiky, které se jí staly, a zároveň poukázal na to, jak je pro něho tato osoba důležitá. Některé fanoušky tím dojal pomalu až k slzám. Na snímku, který přidal, je navíc vidět, jaký obrovský dar pro svou babičku pořídil.

Důležité okamžiky

„Babička má dnes 91. To znamená tohle. Jen si to představte. Tolik sezón. Dnes se jí musím zeptat, jaké bylo její nejmilejší léto. Bylo to léto 1931 léto 1932, léto 1933,..?“ napsal Mareš a pokračoval s výpisem let až do roku 2022.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

U roku 1953 připsal, že se babičce narodila dcera Lenka, v roce 1976 pak přišel na svět vnuk Leoš. V létě 2005 se babička dočkala prvního pravnuka Jakuba, o čtyři roky později pak pravnuka Matěje. Na závěr nezapomněl Mareš zmínit ani narození své dcerky a babiččiny první pravnučky Alex.

„Je to dlouhá cesta,“ dodal závěrem. K popisku pak přidal snímek, na kterém sedí s úsměvem ve svém autě a vedle sebe na sedadle spolujezdce veze obrovskou kytici růží, která se do vozu sotva vejde. Je jasné, že babičce takovým darem udělal obrovskou radost.

Babičce popřálo celé Česko

Ačkoli je Leošově babičce už přes 90 a nejspíš příliš internetu nerozumí, Mareš se jí snad alespoň zmínil o tom, kolik lidí se k jejím narozeninám vyjádřilo v komentářích. Řada fanoušků totiž přes Mareše ženě vzkázala milé gratulace.

„Krásné. A my, co už babičky nemáme, vám tu vaši závidíme. A přejeme hodně zdraví. To ostatní jistě má,“ napsal jeden ze sledujících. Další slova doplnil: „Babičky jsou nejlepší. Hodně zdraví a radosti té vaší.“

Je jasné, že Mareš udělal své babičce pořádnou radost, a ať už si včerejší den nakonec užili jakkoli, rozhodně to bylo naplno. Láska, kterou moderátor k babičce chová, je z příspěvku téměř cítit. On tvrdí, že by si nemohl přát lepší babičku. Ona zase jistě vnímá, že by si nemohla přát lepšího vnuka.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články