Leoš Mareš nemá klid ani ve Vegas. Zavolali mu, tak vyrazil na svatbu

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Mares Leos
Zdroj: Profimedia

Moderátor Leoš Mareš patří v českém showbyznysu k těm největším hvězdám. Většinou si tedy v Čechách příliš neodpočine. I proto vyrazil na dovolenou až do USA, ale ani tam zjevně klid nemá. Když zjistil, že ho zve jeho kamarádka v Las Vegas na svatbu, ani vteřinu neváhal.


Leoš Mareš je moderátor a šoumen, který je všeobecně známý tím, že pro své fanoušky je schopný udělat opravdu hodně.

Leoš své fanoušky miluje

Na jeho koncertech lze tak velmi často vidět žádosti o ruku. Není pro něj problém ani na dálku popřát fanouškům k narozeninám.

Jednou dokonce vyhověl přání zcela neznámé nevěsty, která si ho velmi přála na své svatbě. Zřejmě ani na vteřinu nedoufala v to, že se tam Leoš opravdu objeví. O to větší překvapení to pak pro ni bylo.

Kamarádka ho pozvala ve Vegas na svatbu

Něco podobného se mu stalo i tento pátek. Jeho kamarádka totiž zjistila, že je slavný moderátor také v Las Vegas a dostala zajímavý nápad.

„Ty jsi ve Vegas? My taky a máme tady svatbu. Nechceš přijet? Tak pošli adresu,“ popsal Leoš konverzaci svým sledujícím na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Novomanželé tedy měli svatbu jako nikdo jiný. Nejen, že jim tam zpíval Elvis Presley, ale veselku jim přijel natočit sám Leoš Mareš.

Mareš tam je s výherci rádiové soutěže

Moderátor ale není v Las Vegas jen na dovolené. Odcestoval tam totiž společně s výherci, kteří zájezd do města hazardu vyhráli od jeho domovského rádia.

Leoš jim tam dělá nejen doprovod, ale také jim plánuje velmi zajímavý program. Ten zahrnuje například návštěvu představení Cirque du Soleil či show Davida Copperfielda.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články