Leoš Mareš je s manželkou na neuvěřitelné dovolené v Alpách. Ten výhled z postele by chtěl zažít každý

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš si se svou těhotnou manželkou Monikou užívá dovolenou v Alpách. Společnost jim dělá jejich pes. Leoš na svém Instagramu zveřejnil nejen video z dovolené.

Kromě videa, které ukazuje, že si rozhodně neužívají žádné skromnosti, ukázal moderátor a zpěvák také snímek, na kterém je společně s Monikou. Připsal k tomu jen několik slov, protože podle fotografie to vypadá, že se i Monika postavila na lyže. Opak je ale pravdou.

Fanoušci závidí výhled z hotelu na zasněžené hory

Leoš Mareš se pochlubil nejen krásnou manželkou, ale také nádherným výhledem na hory, který měl přímo z hotelového pokoje. Na videu ukazuje na Moniku a psíka, poté pohled přesouvá přímo na francouzské okno, ze kterého je krásný výhled na zasněžené vrcholky hor.

V jiném příspěvku zase Leoš ukazuje spíše svou ženu, která ho doprovázela na svahy. Sama si ale na lyže nestoupla, jak si mnozí fanoušci mysleli. Je už v pokročilém stádiu těhotenství a žádným rizikovým sportům se nevystavuje.

Leoš se usmívá, na fotce je v pozadí a lyže jsou položené vedle něj. Fanoušci se sice strachovali o Moniku, ale moderátor uvedl, že ta nelyžuje. Oběma to na snímku sluší a je vidět, že si sluníčka na horách užívají více než dost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Pohlaví miminka neznají, počkají si do porodu

Leošovi a jeho ženě můžeme jejich luxusní dovolenou jen závidět. Po porodu se Monika bude věnovat hlavně miminku a na cestování nebude tolik času, ale věříme, že v létě se společně někam vydají.

Oba nastávající rodiče neprozradili pohlaví miminka, ale mají vybrané jméno pro holčičku i pro chlapečka. Leoš Mareš se svěřil s tím, že vydrží v nevědomí až do porodu. „Já jsem nikdy nebyl ten typ, který by hledal vánoční dárky,“ vysvětlil budoucí trojnásobný tatínek Deníku Šíp.

„Třeba moji kamarádi hledali po bytě, kam jejich rodiče schovali vánoční dárky, a já jsem jim vždycky říkal: ‚Proboha, proč si to kazíte?’. Já jsem takový držák. Já to fakt neřeknu nikomu a tentokrát to neřeknu ani sobě,” je si jistý moderátor, který za své vystoupení bere obrovské peníze.

Zdroj: Instagram, Deník Šíp

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články