Leona Machálková předvedla nový šik účes. V krátkém mikádu omládla

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
leona machalkova
Zdroj: Nextfoto

Leona Machálková se ještě nesmířila s tím, že léto je u konce. Slunečné dny ještě určitě přijdou, aby mohla zpěvačka hrdě ukazovat svůj nový účes, ve kterém omládla.


Zpěvačka je v jednom kole. Nejenže zkouší na různé muzikály, ale také musí vypravit svého syna Artura do Milána, kde bude studovat vysokou školu.

Na začátku června se totiž pochlubila, že úspěšně odmaturoval, a může tak vyletět z rodinného hnízda.

Leona ukázala sestříhané mikádo

„Léto nekončí… aspoň v mém novém háru… a za to moc děkuji,“ napsala zpěvačka ke dvěma fotografiím, které sdílela na instagramu. A nutno dodat, že sestříhané mikádo jí sedne. Pochvalu dostala nejen od fanoušků.

Ozvaly se tak známé celebrity, například Kateřina Hrachovcová nebo Mahulena Bočanová, které účes samozřejmě pochválily. I fanoušci připsali, že to zpěvačce moc sluší, a dokonce o několik let omládla.

Zpěvačka oslavila již 55. narozeniny

Nikdo by totiž netipoval, že tato krásná blondýnka oslavila již 55. narozeniny. Začínala jako muzikálová zpěvačka, později se prosadila také v sólovém zpěvu. Syna Artura porodila v roce 2003 architektovi Bořkovi Šípkovi.

Artur je svému otci hodně podobný. Ještě než odmaturoval, tak měl jasno, kam půjde studovat. Milánská univerzita designu a interiéru mu do dalšího života dá mnoho, možná bude pokračovat ve šlépějích svého otce, napsal Blesk.

Leona na svém profilu vzpomínala také na zesnulou Hanku Zagorovou. Připsala, že si spolu rády daly skleničku „šampíčka“ a je velká škoda, že už nikdy neuslyší její zvonivý smích.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články