Leona Machálková oslavila synovy narozeniny. Devatenáctiletý mladík je celý Bořek Šípek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leona machalkova
Zdroj: Profimedia

Syn Leony Machálkové Artur Šípek oslavil devatenácté narozeniny. Ve svém mladém věku je to pohledný fešák, který v sobě ale zároveň nezapře otce. Tím je zesnulý architekt Bořek Šípek, který podlehl v únoru roku 2016 zákeřné nemoci. Nějaký čas tak byla na výchovu pubertálního syna zpěvačka sama.

Nicméně podle všeho je na něho neskutečně pyšná a rozhodně si nemůže stěžovat, že by byl Artur nějaké velké kvítko. Prvorozený syn Machálkové přišel na svět v roce 2003 v Thajsku, dnes je z něho mladík, po kterém by nejspíš hned skočila kdejaká dívka.

„Syn si vede dobře, je stále ve veselém rozpoložení a to mi dodává příjemný klid. Spojuje nás společný smysl pro humor, což je něco, co má také po mně jako mamince. Co se týče vzhledu, je to celý táta, až na oči, které má nejspíš po mně,“ svěřila se webu zivotvcesku.cz Machálková.

Má odvahu i snahu

Mnohé fanoušky nejspíš zajímá, zda se vydá syn slavné dvojice ve stopách některého z rodičů a stane se umělcem či zpěvákem. „Hudbu má taky rád, ale u ničeho dlouho nevydržel. Kytara dva roky, klavír rok a půl. Bylo mi jasné, že to nebude jeho cesta,“ svěřila se před časem Machálková pro super.cz.

Dodala, že možná v showbyznysu nějaké základy díky jí i zesnulému otci má, tudy ale cesta nevede. Artur má podle jejích slov dostatek snahy i odvahy a je především na něm, aby se probojoval v oboru, který ho bude bavit. Odmalička totiž matka syna učí, že člověk si musí všechno zasloužit.

„Má rád hudbu, umí ocenit originalitu stejně jako rozlišit mezi špatným, průměrným, dobrým a vynikajícím. Ví, že nic nepřijde zadarmo, a to možná stačí, aby v životě zabojoval,“ rozplývá se nad synem Leona.

Krásné narozeniny

Na Instagramu zveřejnila Leona k narozeninám syna fotografii, na které společně sedí za stolem a sledují prskavku na dortu. Na Arturovi je vidět, že si ve svých 19 letech oslavu s matkou užívá a že je vděčný za všechno, co pro něho udělala. Ona je na oplátku na svého chlapce hrdá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leona Machálková Official (@leonamachalkova)

„Takové krásné narozeniny. Devatenáct,“ napsala Machálková stručně k fotce, pod kterou jeden fanoušek za druhým přidává gratulace a mladému fešákovi přejí všichni jenom to nejlepší. „Chlap jako hora,“ podotýká jeden ze sledujících, zatímco další se spíše pozastavují nad tím, jak je Artur podobný otci.

Jasné je, že mladík oslavil luxusní narozeniny a díky Instagramu své maminky neměl o gratulace nouzi. Zda z něj bude umělec, nebo nakonec zjistí, že je mu určena úplně jiná kariéra, to se teprve uvidí, už teď je ale jasné, že má Leona důvod být hrdá matka.

Zdroj: Instagram, zivotvcesku.cz, super.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články