Lenka Zahradnická se chystá na pauzu a bude si užívat těhotenství. A díky Andree Růžičkové bude mít i těhotenské fotky

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
lenka zahradnicka
Zdroj: Nextfoto

Lenka Zahradnická čeká třetí miminko. Přiznala, že první čtyři měsíce byly jako kocovina bez alkoholu. Nyní už se pomalu chystá na odpočinek a konec natáčení. A protože nesnáší stylizované focení a má skvělou kamarádku Andreu Růžičkovou, dočkala se dokonce i těhotenských fotek.

V půlce dubna Lenka Zahradnická vtipně na svém instagramu odhalila, že čeká třetí miminko.

„Nějak už mě ty pohledy na břicho se soucitným výrazem-přibral jsme někdy každej-přestaly bavit,“ napsala k videu, na kterém ukazuje bříško.

Dodala ještě, že nechce říkat, kdy „přiletí klokan, ani jestli čáp přinese holčičku, nebo chlapečka“, protože to sami nevědí, a i kdyby věděli, chtějí si zázrak nechat pro sebe.

Čtyři měsíce dlouhá kocovina

Jakmile šla s pravdou ven, sesypaly se na ni gratulace, ale i dotazy, zda bylo miminko plánované.

„Třetí těhotenství. Spousta myšlenek, spousta otázek, spousta nejasností, spousta představ a pak realita…. Nejčastější otázka asi je: To bylo plánovaný? Vlastně z té otázky a častých reakcí mám pocit, že v dnešní době mít tři děti je trochu šílenství,“ prozradila na svém instagramu.

Pokud ji něco aktuálně trápilo, tak to byly nevolnosti, které pro deník Blesk popsala jako „kocovinu trvající čtyři měsíce v kuse bez kapky alkoholu a přílišné zábavy, zimnice a spánek ve stoje“.

Herečka do toho ale stále pracuje, takže to má o to těžší. Nyní se jí už blíží pauza a bude odpočívat.

„Ještě mám natáčení, ale příští týden už končím a mám volno a už jsem naplno máma a těhotná paní, já na to často zapomínám,“ svěřila se serveru Super tento týden.

Kamarádka věděla, co potřebuje

Mezi prvními se o těhotenství herečky dozvěděla její kolegyně a kamarádka Andrea Růžičková, která jí také udělala velkou radost.

„Když jsem Andrejce řekla, že čekám třetí miminko, dojetím se rozplakala, mlčela a obejmula mě. Bylo v tom všechno, co člověk potřeboval. Když mi u nich na návštěvě nabídla, že teda dlouho nefotila lidi, ale kdybysme chtěli nafotit vzpomínku s břichem, bude moc ráda… Zná mě jak svý boty a věděla, že co u nás rozhodně nehrozí, je těhotenský focení,“ rozpovídala se Lenka.

Focení aktuálně již proběhlo a odpovídalo rytmu rodiny. Herečka totiž přiznala, že stylizované fotky jsou její noční můrou.

„Andrejka to věděla a strávila s naší a svou rodinou den u nás na chalupě. V džungli, kde je všude chaos, trochu bordel, hluk a nezaměnitelná atmosféra. A vznikly fotky, které mají duši, divokost, atmosféru a absolutní autentičnost. Fotky, kde jsme skutečně my,“ pochválila svou kamarádku herečka.

Zda se fanoušci dočkají nějaké ochutnávky, to je ve hvězdách, ale vzhledem k tomu, že Lenka Zahradnická nepatří mezi celebrity, které zakrývají své děti, dá se předpokládat, že ano.

Zdroje: Instagram Zahradnická, Blesk, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články