Lela Vémola vedle krásné maminky připomíná umělotinu. Vypadáš jako UFO, dozvěděla se

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lela Ceterova
Zdroj: Nextfoto

Lela Vémola se s přibývajícím věkem rozhodla trochu změnit styl. Prý se chystá nosit méně oblečení s výstřihem. Její manžel Karlos to sice příliš neocenil, říká ale, že svou ženu respektuje. Už méně respektu k ní ale mají lidé na sociální síti. Poté, co zveřejnila fotku se svou maminkou, se dočkala kritiky.

Lela má mnoho fanoušků, stále častěji se ale pod jejími příspěvky na instagramu objevují spíše negativní komentáře. Lidem se nelíbí její styl oblékání, její plastiky, nebo to, jak na snímcích pózuje. U snímku s maminkou se dozvěděla, že krásy po ní příliš nezdědila.

Krásná žena a umělotina

Snímek Lela sdílela ku příležitosti maminčiných narozenin. „Chci ti popřát co nejvíc zdraví a chci, abys věděla, že jsi pro mě velkým vzorem. Velmi si tě vážím a obdivuji tě. Dala jsi mi kus svého srdce, díky kterému jsem, jaká jsem,“ píše Vémola u snímku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Její maminka vypadá skvěle, čehož si všímají i sledující. Lela se ale pochvaly nedočkala. „Maminka vypadá skvěle. Ne jako ty,“ píše například pan Petr. „Krásná a přirozená žena. A vedle ní taková umělotina,“ doplňuje uživatelka Malá malá.

„Jsi hezká žena, ale tady vypadáš jako Michael Jackson,“ uvádí pak Dydy mimi. A kritikou nešetřil ani uživatel Zvoneček, který napsal: „Maminka je stokrát hezčí než ty. Vypadáš jako UFO.“

Bude se bez výstřihu líbit Karlosovi?

Lela je nejspíš na kritiku zvyklá. Důležité pro ni je, aby se líbila svému muži. Nedávno ale uvedla, že chce trochu pozměnit svůj styl. A zdá se, že toho Karlos trochu lituje.

Lela by prý chtěla nosit méně výstřihů. „Myslím, že se každá žena musí dostat do takového bodu, kdy zjistí, že jí elegance velmi sluší,“ uvedla podle Super.

A její muž vždy vyzývavý styl oceňoval, takže se teď musí s rozhodnutím své ženy smířit. „Musí respektovat svou manželku,“ směje se Lela. Toho, že by jí muž pláchl za nějakou zahraniční modelkou, se prý nebojí.

Zdroj: Instagram, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články