Lela Vémola odcestovala do Íránu kvůli dalším plastikám obličeje. Důvody jsou prý zdravotní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lela ceterova
Zdroj: Profimedia

Někteří lidé by si řekli, že už má plastik dost. Slovenská modelka Lela Vémola má na to ale nejspíš jiný názor. Nedávno vyrazila do Íránu, není to ale jenom dovolená, jak si někteří fanoušci myslí. V zemi plánuje několik plastik obličeje.

Tvrdí, že je pro ni důležité, aby se ve svém těle cítila dobře. Právě proto už prošla několika proměnami. Stále ale není zcela spokojená, a rozhodla se proto pro další plastiky očních víček a nosu.

V minulosti podstoupila mnoho změn. A ačkoli občas pobaví své sledující hláškou o tom, že je děvčátko bez filtrů a retuše, mnoho z nich ji pro její odvahu měnit své tělo k obrazu svému obdivuje. Proto se teď svěřila, že chystá další proměnu.

Nejde jenom o výlet

Lela se svěřila se svým záměrem fanouškům na instagramu. Ačkoli se pokoušela být trochu tajemná, v médiích se brzy objevily podrobnosti. Možná tak playmate nejprve nechtěla prozradit pravdu, nakonec by se ale stejně novým obličejem pochlubila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

„Konečně do tepla. Nejedeme ale jen odpočívat, ale dělat něco daleko zajímavějšího. Plánovala jsem to udělat už dva roky. A konečně jsem se odhodlala. Hádejte, kam cestujeme?“ napsala k fotce se svou kamarádkou.

„Do Turecka na plastiku?“ ptá se někdo hned v prvním komentáři. A v podstatě se téměř trefil. Lela Vémola opravdu do zahraničí vycestovala proto, aby si nechala poněkolikáté změnit svůj obličej.

Vysněné operace

O operace, na které Lela teď čeká, má zájem už dlouho. „Tyto operace jsem chtěla absolvovat před dvěma lety, ale posunulo se mi to, protože jsem otěhotněla s Rockym. Operaci nosu jsem chtěla, protože se mi neskutečně moc špatně dýchá,“ svěřila se pro Extra.

Mnoho fanoušků by nejspíš řeklo, že důvodů ke změnám bude více. „Každé ráno kašlu a neměla jsem nos v pořádku. Myslím si, že mi ho předtím operovali špatně. I co se týká vnitřku a vnějšku. Měla jsem tam jizvy a nevypadalo to dobře z estetické stránky,“ dovysvětlila.

„Pro víčka jsem se rozhodla, protože to mám geneticky dané. Nosím kontaktní čočky, dávám si je každý den a jednoduše jsem se necítila komfortně, jak mi ta víčka padala,“ uvedla.

Podle Lely jsou tedy operace částečně i zdravotní. Mnoho lidí má ale za to, že je tím hlavním důvodem proměna v kompletní umělou barbie.

Zdroj: VIP show, Extra, OnlyU, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články