Lela Ceterová se vyrazila bavit krátce po porodu. Dostala pořádnou sodu od supermatek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lela ceterova
Zdroj: Profimedia

V minulosti už Lela Ceterová a její partner Karlos Vémola o jedno miminko přišli. Toužili ale dát dcerce sourozence, a to se nakonec povedlo. Na začátku prosince přivítala rodina na svět chlapečka jménem Rocky. Miminko se navíc narodilo jen pár dní po narozeninách malé sestřičky, rodiče si tak chválí, že jejich oslavy mohou pořádat společně.

„Začínám slavit. Radost obrovská, Lela i miminko v pořádku,“ napsal na svém Instagramu k večeru 1. prosince MMA bojovník. Na sociálních sítích se od té doby k dítěti několikrát vyjádřil jak on, tak i jeho partnerka. Mnoho lidí s napětím očekávalo, kdy se někdejší playmate zase ukáže ve společnosti.

Zvědavost byla o to větší, že před porodem rodinu potkala menší komplikace. „Na předoperačním vyšetření se přišlo na to, že Lela i já s Lilinkou jsme pozitivní na covid. Když Lela porodila, tak jí miminko hned odebrali, takže ještě nevíme váhu ani výšku. My jsme s Lilinkou doma v karanténě, Lela teď spí po operaci,“ informoval tehdy Vémola.

Konečně mezi lidmi

Po koronaviru už se stihla Ceterová dostatečně zotavit a prvních pár náročných dní po porodu má za sebou. Objevila se tak nedávno opět ve společnosti a pro případ, že by to někdo nezaznamenal, sdílela o svém návratu také příspěvek na sociální síti.

„Po porodu poprvé na pár hodin ve společnosti,“ napsala Lela, která se přišla na svého muže podívat na Fight Night Challenge, kde měl důležitou roli. „Podporuji perfektního moderátora,“ napsala na adresu Vémoly. K tomu se pochlubila fotografií v přiléhavých legínách a modrobílé mikině.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lela Ceterová (@lela_ceterova_official)

Celá řada fanoušků samozřejmě hned fotografii okomentovala a lidé nešetřili jak pochvalami, tak také trochou žárlivosti. Mnoho z žen totiž Lele závidí její dokonalou postavu, muže, miminko i slávu. A někteří to dávají v komentářích najevo více, než by se slušelo.

Závistivé slepičky

Celá řada lidí se pod fotografií Ceterové vyjádřila k tomu, jak modelka vypadá, a někteří nešetřili tak trochu závistivými komentáři. „Ty děláš, jako kdybys nemohla na pár hodin někam jít. Přitom je to po porodu normální,“ píše jeden ze sledujících.

Naštěstí pro Lelu se v podobných případech najde vždy řada těch, kteří se jí zastanou. „Vy jste mi ale závistivé slepičky. Vývar z vás udělat. By se nažralo celé Česko,“ píše na adresu podobných komentářů fanynka. O nedostatek podpory se rozhodně Lela nemusí obávat.

Jak miminko roste a jak se rodině vede dál, se jistě brzy sledující dozví, ona i její partner totiž na Instagramu vystupují poměrně pravidelně, a malý Rocky se tak nejspíš už teď stal hvězdou, kterou davy milují. Uvidíme, co tomu jednou sám řekne.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články